Šobrīd Daugavpilī

Aicinām uz tiešsaistes pasākumu “ATBALSTS TAVAI IDEJAI” Pilsētas ziņas

165
Aicinām uz tiešsaistes pasākumu “ATBALSTS TAVAI IDEJAI”

20.janvārī no plkst.16:00 līdz 17:30 Daugavpils2027 komanda rīko tiešsaistes pasākumu “ATBALSTS TAVAI IDEJAI”, kur būs iespēja uzzināt vairāk par aktuāliem atvērtiem grantu konkursiem kultūras, izglītības programmām un kopienu līdzdalības aktivitātēm. Pasākums ir aktuāls Daugavpils un Latgales reģiona NVO, kultūras un izglītības jomas pārstāvjiem.

Pasākuma laikā piedalīsies dažādu projektu vadītāji, kas sniegs informāciju par projektu mērķiem un paredzamiem rezultātiem, finansiālām iespējam un programmu uzdevumiem. Pasākuma piedalīsies:

  • Oskars Zuģickis, Aktīvo iedzīvotāju fonda un Dienvidlatgales NVO atbalsta centra koordinators- aktuālie projektu konkursiem dažādās: mazākumtautību, rīcības, pilsoniskās sabiedrības un Latgales reģionālas kultūras programmu jomās.;
  • Inese Saveļjeva, Daugavpils pilsētas pašvaldība – Daugavpils pašvaldības atbalsts NVO;
  • Sintija Jurgelāne, ASV Vēstniecība - mazo grantu programma pilsoniskās sabiedrības veicināšanai, brīvu informācijas plūsmai, pārvaldības caurskatāmības veicināšanai, izglītībai, cilvēktiesību jomai, pilsoniskajai izglītībai, STEM, etnisko, minoritāšu un sieviešu vienlīdzības veicināšanai, ASV mākslas un kultūras popularizēšanai.

Pasākuma beigās notiks domnīca par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu Latgalē pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības jomā (KM programmas).

Dalība pasākumā ir bezmaksas. Links uz pasākumu tiks nosūtīts dalībniekiem 20.01.2022. Reģistrācija: https://ej.uz/atbalststavaiidejai Pasākums notiks ZOOM platformā.

Pasākumu organizē Daugavpils2027 komanda (Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 titula kandidāts)