15. aprīlī Daugavpili oficiālajā vizītē apmeklē Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs Pilsētas ziņas

1769
15. aprīlī Daugavpili oficiālajā vizītē apmeklē Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs

15. aprīlī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs darba vizītē apmeklē Daugavpils valstspilsētu. Valsts prezidentam plānota tikšanās ar Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes deputātiem, izglītības iestāžu vadītājiem un Daugavpils Universitātes vadību.
Tāpat Valsts prezidents apmeklēs Daugavpils Zinātņu vidusskolu, kur iepazīsies ar mācību procesu un ar vidusskolēniem diskutēs par izglītības lomu Latgales reģiona attīstībā un 20. gadadienas nozīmi kopš Latvija ir NATO un Eiropas Savienības dalībvalsts.

Valsts prezidents E. Rinkēvičs vizītes laikā tiksies arī ar VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” vadību un personālu un iepazīs darbu slimnīcas nodaļās.

Darba vizītes ietvaros Valsts prezidents noliks ziedus Latvijas Brīvības cīņās kritušo Polijas armijas karavīru piemiņas vietā un apskatīs aktuālās Rotko muzeja izstādes.

Vizītes noslēgumā Valsts prezidents sniegs intervijas vietējiem medijiem un tiksies ar iedzīvotājiem Daugavpils Vienības nama koncertzālē (ierašanās no plkst. 16.30, tikšanās sākums plkst.17.45).

 

Valsts prezidenta kanceleja

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!