Šobrīd Daugavpilī

«Daugavpils Satiksme» ziņo par pasažieru plūsmas samazināšanos Pilsētas ziņas

524
«Daugavpils Satiksme» ziņo par pasažieru plūsmas samazināšanos

Laika posmā no 16. līdz 22. martam autobusu un tramvaju pasažieru kopējais skaits Daugavpilī samazinājās no 21 457 līdz 7651 cilvēkiem dienā. Braucēju skaita samazināšanās ir īpaši pamanāma tramvajos. To ietekmēja Daugavpils domes lēmums par braukšanas atvieglojumu atcelšanu uz laiku, kamēr valstī būs izsludināta ārkārtēja situācija.

Tramvaju reisu skaits ir nedaudz samazināts jau šodien. Tas ir saistīts ar pāreju uz jaunu darba režīmu sakarā ar tramvaju sliežu ceļu rekonstrukciju.

Pašlaik «Daugavpils Satiksmes» speciālisti analizē datus par pasažieru plūsmu autobusos un apsver reisu skaita samazināšanas iespēju. Tas skars tikai tos reisus, kas pēdējās dienās uzrādīja minimālo pasažieru noslogojumu, un tikai tos maršrutus, pa kuriem autobusi kursē biežāk nekā reizi pusstundā. Uzņēmuma vadība uzsver, ka šie lēmumi tiks pieņemti ļoti pārdomāti, jo nav pieņemams risinājums, kad daudziem nāksies braukt vienā reti kursējošā autobusā.

«Daugavpils Satiksme» turpina rūpīgi dezinficēt sabiedrisko transportu. Autobusi tiek apstrādāti ar speciāliem līdzekļiem 1-2 reizes dienā, bet tramvaji gandrīz vienmēr trīs reizes dienā - no rīta, pēcpusdienā un vakarā.

Ņemot vērā pašreizējo situāciju, «Daugavpils Satiksme» aicina iedzīvotājus pēc iespējas atturēties no sabiedriskā transporta izmantošanas. Uzņēmums turpinās informēt par pasažieru plūsmas izmaņām un citām aktualitātēm.

Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.