Šobrīd Daugavpilī

Situācija Daugavpils pilsētas izglītības iestādēs uz 2021. gada 28. jūniju Izglītības ziņas

244
Situācija Daugavpils pilsētas izglītības iestādēs uz 2021. gada 28. jūniju

Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde informē par situāciju Daugavpils pilsētas vispārējās izglītības iestādēs, ņemot vērā pirmsskolas izglītības iestāžu (turpmāk – pirmsskola) sniegto informāciju uz 28.06.2021
Pirmsskolas izglītības programmas joprojām tiek īstenotas klātienē, bet skolēniem ir skolēnu vasaras brīvlaiks. Līdz ar to informācija tika apkopota tikai par situāciju pirmsskolā.

Aplūkojot izglītības iestāžu iesniegto informāciju, redzams, ka šajā nedēļā 1 pirmsskolā 1 grupa atrodas karantīnā (pagājušajā nedēļā nevienā grupā nevienā pirmsskolā), kurai SPKC izglītojamos bija noteicis par kontaktpersonām. Savukārt individuāli karantīnā pirmsskolā atrodas 14 bērni un 1 pedagogs (pagājušajā nedēļā tie bija tikai 6 bērni), kurus SPKC ir noteicis par kontaktpersonām.

Runājot par COVID-19 gadījumu skaitu pirmsskolas izglītības iestādēs, varam minēt, ka saslimstības rādītāji šajā nedēļā, salīdzinot ar pagājušo nedēļu, kopumā ir palikuši nemainīgi. Pirmsskolā šobrīd slimo 1 pedagogs un 3 tehniskie darbinieki (uz 21.06.2021. pirmsskolā slimoja 3 pedagogi un 2 tehniskie darbinieki). Pavisam pirmsskolas izglītības iestādēs uz 21.06.2021. fiksēti tikai 4 saslimšanas gadījumi (pagājušajā nedēļā pirmsskolā kopā bija fiksēti 5 saslimšanas gadījumi).

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde