Šobrīd Daugavpilī

Situācija Daugavpils pilsētas izglītības iestādēs 2021.gada 4.janvāri Izglītības ziņas

165
Situācija Daugavpils pilsētas izglītības iestādēs 2021.gada 4.janvāri

Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde informē par situāciju Daugavpils pilsētas vispārējās izglītības iestādēs, ņemot vērā pirmsskolas izglītības iestāžu (turpmāk – pirmsskola) sniegto informāciju uz 04.01.2021.

Pirmsskolas izglītības programmas joprojām tiek īstenotas klātienē, savukārt 1.-6.klasēm ir pagarinātas skolēnu ziemas brīvdienas, bet 7.-12.klases mācības pēc ziemas brīvdienām uzsāk attālināti, līdz ar to informācija tika apkopota tikai par situāciju pirmsskolā.
Attālinātais mācību process tiek nodrošināts 7 grupās 6 pirmsskolas izglītības iestādēs, kurām SPKC izglītojamos bija noteicis par kontaktpersonām, savukārt pedagogu trūkuma dēļ mācību procesu nav iespējams organizēt klātienē vai daļēji attālināti 1 grupā vienā pirmsskolas izglītības iestādē. Individuāli karantīnā pirmsskolā atrodas 121 bērns, kurus SPKC ir noteicis par kontaktpersonām.

Šobrīd pavisam pirmsskolā 16 pedagogi un 16 tehniskie darbinieki atrodas karantīnā, jo SPKC ir noteicis viņus par kontaktpersonām. 7 pedagogi ir izvēlējušies izmantot savas tiesības paņemt darba nespējas lapu (slimības lapu).

Vienojoties ar pirmsskolas vadību, no mājām attālināto mācību procesu pirmsskolā nodrošina 8 pedagogi. 

Runājot par COVID-19 gadījumu skaitu izglītības iestādēs, var minēt, ka pirmsskolā šobrīd slimo 9 bērni, 16 skolotāji un 6 tehniskie darbinieki.

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde