Šobrīd Daugavpilī

Notika «Saules skolas» jauno korpusu oficiālā atklāšana Izglītības ziņas

997

Aizvadītajā piektdienā, 10. septembrī, svinīgā gaisotnē notika Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas "Saules skolas" jauno korpusu oficiālā atklāšana, kuras laikā godināti arī visi tie cilvēki, kuri piedalījās šī lielā būvniecības projekta īstenošanā.

Lai gan skola tika nodota ekspluatācijā vēl pagājušā gada beigās, izglītības iestādes vadībai bija svarīgi rīkot šādu pasākumu tieši pēc durvju atvēršanas saviem skolēniem, kas agrāk nebija iespējams situācijas ar Covid-19 dēļ.

«Saules skolas» jaunais komplekss atzīstams par modernāko sabiedrisko ēku pilsētā, ko akcentē ne tikai būvniecības eksperti, bet arī pasniedzēji un skolēni. Šobrīd vidusskolas un bērnu mākslas skolas plašajās un ērtajās klasēs mācās gandrīz 500 skolēnu (195 vidusskolēni), kuriem ir pieejams moderns aprīkojums un augstas kvalitātes programmas.

Pateicības vārdi tika veltīti gan projektētajiem un celtniekiem, gan dažādiem palīgiem, kuri palīdzēja realizēt šo nopietno projektu. Par galveno novēlējumu kļuva cerība tam, lai tagad skola vienmēr būtu atvērta klātienes mācībām un dzīvai saskarsmei.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.