Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils Universitātē norisināsies Eiropas Zinātnieku nakts pasākumi Izglītības ziņas

306
Daugavpils Universitātē norisināsies Eiropas Zinātnieku nakts pasākumi
  1. septembrī no plkst. 17.00 līdz plkst. 22.00 Daugavpils Universitātē norisināsies Eiropas Zinātnieku nakts “Zinātne nākotnei” pasākumi.

Eiropas Zinātnieku nakts ir Eiropas Komisijas iniciēts pasākums, kas notiek katru gadu septembra pēdējā piektdienā, saistošā veidā skaidrojot zinātnes sasniegumus un ļaujot ikvienam interesentam ielūkoties zinātnisko laboratoriju darba noslēpumos.

Šo pasākumu organizē visās Eiropas Savienības valstīs, lai popularizētu pētniecības un inovāciju aktivitātes, veicinātu izpratni par zinātnieku darbu un tā ietekmi  uz mūsu ikdienas dzīvi, kā arī rosinātu jauniešus izvēlēties zinātnieka karjeru.

Šajā gadā Daugavpils Universitāte piedāvā ļoti pašu aktivitāšu klāstu. Apmeklētājiem būs iespēja iesaistīties interaktīvās nodarbībās, radošās darbnīcās, demonstrējumos, intelektuālās spēlēs, klausīties koncertus, veikt īstus eksperimentus, iepazīstot visas Daugavpils Universitātē pārstāvētās zinātņu nozares.

Eiropas Zinātnieku nakts programma Daugavpils Universitātē

(Programma var tikt precizēta.)

Eiropas Zinātnieku nakts programma visā Latvijā (www.zinatniekunakts.lv)

Eiropas Zinātnieku nakts pasākumu programma tiek finansēta Eiropas Savienības pētniecības un inovāciju programmas Apvārsnis 2020 projekta NIGHTLV-2018-2019  (granta līguma nr.819129) ietvaros.

Ievērojot Vispārējo datu aizsardzības regulu, informējam, ka Eiropas Zinātnieku nakts pasākumos notiek fotografēšana un filmēšana. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām pasākumu organizatoru – Eiropas Komisijas, Valsts izglītības attīstības aģentūras  un Daugavpils Universitātes interneta vietnēs, sociālo mediju kontos, medijos, kā arī citur. Apmeklējot Eiropas Zinātnieku nakts pasākumus, Jūs piekrītat foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un publiskai izvietošanai publicitātes nolūkos.

 

Papildu informācija:

Daugavpils Universitātes Zinātņu daļa

65425452, 22042902

zinda@du.lv