Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils pilsētas ikgadējā pedagogu Augusta konference notiks tiešsaistes režīmā Izglītības ziņas

188
Daugavpils pilsētas ikgadējā pedagogu Augusta konference notiks tiešsaistes režīmā

Ikgadējā Daugavpils pilsētas vispārizglītojošo izglītības iestāžu administrācijas un pedagogu Augusta konference notiks trešdien, 26.augustā, no plkst.10.30 līdz plkst.13.30 tiešsaistes režīmā YouTube kanālā. Tiešsaistes konferences norisi nodrošinās Daugavpils Universitātes speciālisti. Konferencē svinīgo uzrunu pedagogiem jaunajam darba cēlienam teiks Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, kā arī konferencē piedalīsies Daugavpils pilsētas domes vadība un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes pārstāvji.

Konferences darba kārtībā plānots ieskatīties jaunā mācību gada aktualitātēs, par ko informēs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes vadītāja M.Isupova, bet par aktualitātēm pirmsskolas izglītībā – pirmsskolas darba speciāliste I.Zeļenkova, kā arī Izglītības satura nodaļas vadītāja I.Sprindžuka atskatīsies uz 12.klašu absolventu sasniegumiem iepriekšējā mācību gada beigās. Konferences noslēgumā klātesošie iesaistīties jautājumu un atbilžu sesijā. Tāpēc ikviens, kam ir kādi jautājumi, tos var uzdot jau pieteikšanās/reģistrācijas brīdī, bet iespēja jautāt būs arī konferences laikā.

Reģistrēties lūdzam līdz 24.augusta plkst.16.00, aizpildot šo formu: https://ej.uz/cw2x.

25.augustā visiem dalībniekiem, kuri būs reģistrējušies, tiks nosūta tiešsaistes konferences pieejas saite. Esam ar Daugavpils Universitātes pārstāvjiem vienojušies, ka konference tiks ierakstīta. Taču ļoti ceram, ka maksimāli tomēr varēsiet būt tiešsaistē, lai iedvesmotos jaunajam darba cēlienam!

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes

sabiedrisko attiecību speciāliste

Ilona Bohāne