Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils labākie skolēni nosvinēja Ziemassvētku tuvošanos Izglītības ziņas

781

18. decembrī vairāk kā 700 sekmīgāko, sportiskāko un aktīvāko Daugavpils skolēnu pulcējās Latviešu Kultūras centra koncertzālē, lai kopīgi nosvinētu Ziemassvētku tuvošanos, un, protams, saņemtu saldās dāvanas par paveiktajiem labajiem darbiem, kuru aizvadītajā gadā bija daudz.

Visas Daugavpils Izglītības pārvaldes pakļautībā esošās mācību iestādes ik gadu tiek aicinātas izvirzīt dalībai Ziemassvētku pasākumā visu vecuma grupu skolēnus, kas ir īpaši pelnījuši atzinību par sasniegumiem mācībās, ārpusklases darbā un citās aktivitātēs, nesot skolas un  Daugavpils labo vārdu pasaulē. 

Pirmie pie dāvanām un tikšanās ar pasaku varoņiem tika sākumskolas audzēkņi, kas bija ieradušies kopā ar vecākiem. Tad sekoja pamatskolas un vidusskolas izcilnieku un aktīvistu kārta baudīt muzikālos un teatralizētos priekšnesumus.

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis, uzrunājot skolēnus, vecākus un pedagogus, apsveica viņus ar gūtiem panākumiem un novēlēja arī turpmāk neatlaidīgi iet pretī saviem sapņiem. 

Burvīgu koncertprogrammu dažāda vecuma skolēniem Izglītības pārvalde veidojusi sadarbībā ar Latviešu Kultūras centru, bērnu un jauniešu centru „Jaunība”, „Saules skolu” un vairākiem Daugavpils radošajiem kolektīviem. Viņu sniegums tika atzinīgi novērtēts: skolēnu smaidi liecināja, ka arī nākamgad viņi noteikti pieliks visas pūles, lai vēlreiz nonāktu šajā Ziemassvētku pasakā.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: