Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils Jauniešu iniciatīvu centrā notiek Stratēģiskās galda spēles Izglītības ziņas

199
Daugavpils Jauniešu iniciatīvu centrā notiek Stratēģiskās galda spēles

Š.g. 14.oktobrī Daugavpils Jauniešu iniciatīvu centrā biedrība „IIC DINO” organizēja stratēģisku galda spēli ”Room 25”, kura notika projekta "Attīstošo spēļu klubs" ietvaros.  Spēles dalībnieki izspēlēja visas spēles variācijas. Sākumā dalībnieki visi kopā mēģināja atbrīvoties no slazdiem un izrauties no bīstamās vietas, bet pēc tam dalījās pa komandām un spēlēja viens pret otru.

28.oktobrī, plkst.16.00 Daugavpils Jauniešu iniciatīvu centrā (Raiņa ielā 69) notiks nākamā stratēģiskā galda spēle “Warhammer Underworlds”.

Warhammer Underworlds (WU) ir galda spēle diviem vai četriem spēlētājiem, kuri izvēlas komandu no detalizētām miniatūrām. WU ir līdzīga šaha spēlei, bet ar lielāku figūru un spēles laukumu variāciju. Šajā spēlē jūsu vienība piedalās izmisīgā cīņā (prāta, stratēģijas, loģiskas spēles gaitas noteikšanā), kas notiek dažādos spēles laukumos. Jūsu panākumi tiek mērīti slavas punktos, kurus var saņemt par uzdevumu izpildīšanu un pretinieku uzvarēšanu. Tas, kurš spēles beigās ir ieguvis visvairāk punktu, ir uzvarētājs.

Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).

 

Informāciju sagatavoja:

Biedrība “IIC DINO”