Šobrīd Daugavpilī

BJC „Jaunība” bērnu klubi aicina! Izglītības ziņas

557

Pavasaris tuvojas straujiem soļiem, un pavisam drīz, dienai kļūstot garākai, bet vakariem – siltākiem, skolēni varēs pēc stundām uzspēlēt pagalmā futbolu, izbraukāties ar velosipēdu, vai vienkārši baudīt pastaigas svaigā gaisā. Bet tikmēr lielisks risinājums interesantai laika pavadīšanai ārpus skolas ir Bērnu un jauniešu centra „Jaunība” klubi, kas piedāvā pilsētas bērniem daudzveidīgas un lietderīgas atpūtas iespējas.

Pašlaik dažādos Daugavpils mikrorajonos ir astoņi šādi klubi. Galvenais to darbības princips ir nodrošināt bērniem un jauniešiem iespējas lietderīgi pavadīt brīvo laiku netālu no savas dzīvesvietas, pilnveidojot sevi dažādās lietišķās mākslas, tehniskās un sporta jomās. Ja kāds nevēlas darboties pulciņā, var arī vienkārši uzspēlēt kādu galda spēli ar draugiem vai vecākiem.

Jaunās Forštates klubs „Sudraba avoti”, tāpat kā BJC „Jaunība”,  darbojas pēc pulciņu principa: ir jāpierakstās, pievienojot vecāku iesniegumu un atļauju dalībai konkursos un pasākumos. Ir arī simboliska maksa par pulciņu apmeklēšanu.  Pārējos septiņos klubos apmeklējums ir brīvs.

Piedāvāto nodarbību klāsts ir plašs: klubiņos var zīmēt, šūt, veidot tehnikas modeļus, būvēt robotus, nodarboties ar sporta orientēšanos un darīt daudz citu interesantu lietu. Pastāv iespēja nodarboties arī klubiņā, kas neatrodas blakus bērna dzīvesvietai, bet īsteno tieši viņu interesējošu programmu.

Klubi ir ļoti pieprasīti bērnu un jauniešu vidū. Viņi stāsta, ka šeit ir daudz jautrāk, nekā mājās pie televizora vai datora. Tā ir lieliska vieta, kur var interesanti un radoši pavadīt brīvo laiku, un arī satikt draugus.

Lai gan galvenā klubu auditorija ir skolas vecuma bērni, arī viņu vecāki vienmēr ir laipni gaidīti un var droši nākt uz klubu, lai darbotos kopā. Veicinot paaudžu dialogu un stiprinot ģimenes, 23. janvārī klubā „Mezgls” Ķīmiķu mikrorajonā atklāts projekta „Darbīgas kopienas” Resursu centrs. Tagad šeit varēs ne vien interesanti pavadīt brīvo laiku, bet arī darboties ar visu ģimeni, kopīgi veicot labos darbus, kas dos labumu sabiedrībai.

Informācija par visiem klubiem un tajos notiekošajām aktivitātēm atrodama BJC „Jaunība” vietnē www.jauniba.lv. Ar visiem jautājumiem varat droši vērsties arī jebkurā no filiālēm, vai zvanot  pa tālr. 654 35657 (BJC „Jaunība” sekretāre).

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: