Šobrīd Daugavpilī

Atvērto durvju diena Daugavpils pilsētas 26.pirmsskolas izglītības iestādē Izglītības ziņas

956
Atvērto durvju diena  Daugavpils pilsētas  				26.pirmsskolas  izglītības iestādē

Daugavpils pilsētas 26.pirmsskolas izglītības iestāde „Zīļuks” aicina  vecākus, kuru bērni jau apmeklē bērnudārzu, kā arī potenciālo audzēkņu vecākus un citus interesentus uz atvērto durvju dienu 2019.gada 26.aprīlī. Sākums plkst. 9.30.

Atvērto durvju dienā Jums būs iespēja:

  • vērot Ekoskolu programmas pasākumu svaigā gaisā un bērnu darbošanos dažādās aktivitātēs;
  • vērot sporta skolotāja darbu un bērnu veselības un fiziskās aktivitātes svaigā gaisā;
  • konsultēties ar iestādes vadītāju, vadītāja vietnieku izglītības jomā, pirmsskolas iestāžu un skolu māsu, sociālo pedagogu, pirmsskolas pedagogiem u.c. personālu; noskaidrot jebkuru interesējošu jautājumu par nodarbībām, dienas režīmu un citām aktuālām tēmām;
  • apskatīt pirmsskolas iestādes telpas, grupu iekārtojumu;
  • apskatīt Dabas vides estētikas studiju un Silto smilšu kasti; uzzināt par nodarbībām Silto smilšu kastē un to ietekmi uz bērna attīstību.

Iestāde darbojas kā Ekoskola un Veselību veicinoša skola un īsteno pirmsskolas izglītības programmas ar latviešu mācību valodu (5 grupas) un krievu mācību valodu (5 grupas). Iestāde var nodrošināt gan dienas režīma pakalpojumu (3-reizēja ēdināšana, darba laiks no 7.00 – 18.00 darba dienās), gan diennakts režīma pakalpojumu (4-reizēja ēdināšana, 24 st. darba laiks darba dienās). Tiek uzņemti bērni no 1 gada vecuma.

No 2019.gada septembra Daugavpils 26.pirmsskolas izglītības iestāde sadarbībā ar bērnu attīstības centru „Saules stariņi” plāno piedāvāt nodarbības Dabas vides estētikas studijā un Silto smilšu kastē ne tikai iestādē uzņemtajiem audzēkņiem, bet jebkuram Daugavpils pilsētas un novada bērnam vecumā no 1,5 līdz 7 gadiem, kura vecāki to vēlas. Atvērto durvju dienā vecākiem būs iespēja iepazīties ar nodarbību Silto smilšu kastē iespējām palīdzēt bērniem ar emocionālas dabas, pedagoģiska rakstura, saskarsmes problēmām, kā arī logopēdiskām problēmām, autiskiem traucējumiem u.c..  

Interesentus lūdzam pieteikties telefoniski 26825598, kā arī rakstot uz e-pastu daug26pii@inbox.lv.

 

Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments /ja neesam pazīstami/, labs noskaņojums un maiņas apavi vai bahilas.

 
   

 

 

Iestādes adrese: Šaurā iela 20, Daugavpils.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas

26.pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Arvita Jukša