Šobrīd Daugavpilī

4. septembrī uz atvērto durvju dienu aicina BJC “Jaunība” Izglītības ziņas

199
4. septembrī uz atvērto durvju dienu aicina BJC “Jaunība”

4. septembrī no plkst. 12.00 līdz 19.00 uz atvērto durvju dienu visus interesentus aicina Bērnu un jauniešu centrs “Jaunība” (Saules ielā 7, Daugavpilī). Pasākuma laikā varēs iepazīt centra plašo piedāvājumu un pieteikties dalībai kādā no interešu izglītības programmām.

BJC “Jaunība” ir izglītības iestāde, kur bērni un jaunieši var apgūt dažādas prasmes un zināšanas, kā arī saturīgi pavadīt brīvo laiku. Vairāk nekā 60 pulciņos to dalībnieki nodarbojas ar dejas un teātra mākslu, mūziku, vizuālo un vizuāli plastisko mākslu, fotomākslu, ir pieejamas tehniskās jaunrades programmas, sporta interešu izglītība, kā arī vides izglītības programmas.

Nodarbības notiek gan vairākās iestādes filiālēs un brīvā laika pavadīšanas klubos dažādās pilsētas apkaimēs, gan „lielajā” „Jaunības” ēkā Saules ielā 7.

Pulciņu pilns saraksts pieejams centra vietnē www.jauniba.lv. Tepat ir atrodama arī informācija par iespēju pieteikties nodarbībām.

Tālruņi uzziņām: 65435657, 26821677.

BJC “Jaunība” ar nepacietību gaida tikšanos ar esošajiem un jauniem draugiem un aicina pievienoties savai radošajai, aizrautīgajai un daudzveidīgajai centra saimei!

 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pašvaldības Centrālās pārvaldes
Komunikācijas nodaļa

 

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!