Šobrīd Daugavpilī

Transports, tūrisms

Pēdējo reizi informācija atjaunota 29.09.2021, 14:32

Reklāmas izvietošana tramvajos un autobusos (Daugavpils)

Reklāmas plakātu, baneru, piekariņu un bukletu izvietošana un eksponēšana tramvaju vagonu un autobusu salonos. Pilnu un sānu noformējumus, izvieto reklāmas aģentūra pēc klienta pasūtījuma. Audio reklāma. 1 pozīcija (1 vagona – 1 pietura). Reklāmas atskaņošana starp pieturām. Audio reklāmas formāts mp3. Video reklāmu eksponē uz videomonitoriem tramvaju vagonu salonos, video reklāmas ilgums līdz 30 sekundēm., AVI formāts.

Informācijas sniegšana par tramvaju un autobusu biļetēm un kustības grafikiem (Daugavpils)

Informācijas sniegšana par braukšanas un mēneša biļešu pārdošanas vietām un cenām; kādi ir atvieglojumi braukšanai tramvajos; par pasažieru pazaudētam mantām; par tramvaju un autobusu kustības saraksta izmaiņām un ceļa situāciju; kur un kā var iesniegt priekšlikumus vai pretenzijas; un cita tamlīdzīga informācija.

Pasažieru pārvadāšana tramvajos un autobusos (Daugavpils)

AS ,,Daugavpils satiksme’’ sniedz sabiedriskā transporta pakalpojumus ar tramvajiem un autobusiem maršrutu tīkla Daugavpils pilsētas nozīmes pamata maršrutos (reisos).

Informācijas sniegšana par autobusu biļetēm un kustības sarakstiem (Daugavpils)

Informācijas sniegšana par autobusu kustības sarakstu; par braukšanas maksu autobusos; par mēneša biļešu cenām; par braukšanas atvieglojumiem autobusos; par pazaudētām mantām; par priekšlikumu vai pretenziju iesniegšanu; cita tamlīdzīga informācija.

 

Atļauju izsniegšana par servisa ceļa zīmju uzstādīšanu (Daugavpils pilsētas pašvaldība)

Visos gadījumos, kad nepieciešama servisa ceļa zīmju uzstādīšana ielu sarkano līniju robežās, pirms darbu sākšanas jāsaņem Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Komunālā saimniecības pārvalde” servisa ceļa zīmju uzstādīšanas atļauja. Patvaļīga servisa ceļa zīmju uzstādīšana vai to nelikumīga uzstādīšana sarkano līniju robežās ir aizliegta.

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!