Šobrīd Daugavpilī

Daugavpili apmeklēja DNB bankas valdes priekšsēdētājs, prezidents Osmunds Skars Domes ziņas

26
Daugavpili apmeklēja DNB bankas valdes priekšsēdētājs, prezidents Osmunds Skars

7. augustā, vizītes ietvaros notika  tikšanās pilsētas Domē. Daugavpils Domē augsto viesi uzņēma Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Jānis Dukšinskis, priekšsēdētāja  vietnieks Dmitrijs Rodionovs, Attīstības departamenta vadītāja Daina Krīviņa.

Kopā ar prezidentu ieradušies arī DNB bankas viceprezidenti.

DNB bankas delegācijai tika sagatavota prezentācija par pilsētu.

Pēc prezentācijas Jānis Dukšinskis uzsvēra, ka pašvaldība ir ieinteresēta sadarbībā ar banku. Reāla iespēja saistās ar mājokļu siltināšanas programmu, kur pašvaldība sniedz līdzfinansējumu 80% apmērā. Pilsēta ir ieinteresēta , lai attīstītos uzņēmējdarbība, tāpēc banku atbalsts biznesam ir ļoti svarīgs. Pašvaldība aicina DNB banku atbalstīt arī pilsētā nozīmīgus sporta un kultūras pasākumus.

Osmunds Skars pateicās par silto uzņemšanu un izsmeļošo prezentāciju. Viņam šī ir pirmā vizīte uz reģionu, tāpēc arī Daugavpilī ir pirmo reizi. Viņš atzinīgi vērtē pilsētas attīstību un pašvaldības izvelēto prioritāti – cilvēku potenciālu. Viesi interesējās par to, kā Daugavpils izmanto savu ģeogrāfisko stāvokli, kā sokas ar pārrobežu sadarbību. Dmitrijs Rodionovs skaidroja, ka pieredze šajā jomā ir, realizēti dažādi projekti, bet šobrīd pašvaldība strādā pie pilsētas Attīstības programmas, kas noteiks nākotnes uzdevumus.

DNB bankas delegācija pēc tikšanās Domē apmeklēja arī Daugavpils cietoksni.

Informāciju sagatavoja Domes preses sekretāre Līga Korsaka.