Šobrīd Daugavpilī

Projekta ietvaros izveidots industriālo zonu 3D modelis Domes ziņas

1009
Projekta ietvaros izveidots industriālo zonu 3D modelis

Daugavpils pilsētas dome kopā ar biedrību Eiroreģions “Ezeru zeme” (vadošais partneris) Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020.gadam ietvaros, īsteno projektu LLI-386 "Degradēto teritoriju revitalizācija" jeb “Trans-form”.

Projekta ietvaros ir tapis Daugavpils pilsētas industriālo zonu 3D realitātes modelis, kurā trīs dimensiju formātā elektroniski ir iespēja apskatīt teritorijas, kas atrodas Ziemeļu un Čerepovas rūpnieciskajās zonās, Križu rūpnieciskajā teritorijā un Cietokšņa noliktavu zonā. Modeļa darbvirsmas versija dod iespēju mērīt attālumus, augstumu, tilpumu, salīdzināt izmaiņas (par pamatu ņemot dažādas pieejamās kartes), kā arī veidot demonstratīvo materiālu. Modelis tiks izmantots darbā ar uzņēmējiem un potenciālajiem investoriem, stradājot pie industriālo zonu ilgtspējīgas attīstības.

Ar Daugavpils pilsētas industriālo zonu 3D realitātes modeļa interneta videi pielāgoto versiju iespējams iepazīties domes mājas lapā: http://3dpilseta.daugavpils.lv/

Iespējams apskatīt arī sagatavoto video materiālu:

Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums: 442 296,58 EUR

Informāciju sagatavoja: Ivonna Orlova
Daugavpils pilsētas domes Attīstības departamenta
Stratēģiskās plānošanas un starptautisko sakaru nodaļas starptautisko projektu koordinatores p.i.
tālr.: 65476064, e-pasts: ivonna.orlova@daugavpils.lv