Šobrīd Daugavpilī

Preses konferencē Domē informēja par situāciju pilsētā un skolu un pirmskolas iestāžu darbu ārkārtas situācijā Domes ziņas

365

Ar mediju pārstāvjiem tikās Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, priekšsēdētāja 1. vietnieks Jānis Lāčplēsis, Domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis , Izglītības pārvaldes vadītāja Marina Isupova un Sociālā dienesta vadītājas p.i. Elita Kuzmina.

Izglītības pārvaldes vadītāja Marina Isupova informēja par pirmo dienu attālinātā izglītības procesā. Attālināti mācās skolas, augstskolas, profesionālās izglītības iestādes. Kas attiecas uz pilsētas skolām, Izglītības pārvaldes vadītāja uzskata, ka skolas ir labi sagatavojušās. Ir apzināta situācija ar pieeju internetam, skolas, iespēju robežās, nodrošina skolēnus ar datoriem. Pilsētā ir 245 dažāda vecuma skolēni, kuriem nav pieejams internets. Ar šādiem audzēkņiem pedagogi strādā izdalot materiālus papīra veidā. Process tiki sācies, tāpēc attālinātā apmācība ir liels izaicinājums pilsētas skolām.

Sociālā dienesta vadītāja p.i. Elita Kuzmina pastāstīja, kā Sociālais dienests sadarbībā ar Izglītības pārvaldi nodrošina trūcīgo un maznodrošināto ģimeņu bērnu ēdināšanu.

Preses konferences otrajā daļā mediju pārstāvjiem bija iespēja uzdot jautājumus, kas pārsvarā bija saistīti ar ārkārtas situācijas ieviešanu valstī un situāciju Daugavpils pilsētā.

Vairāk skatieties video materiālā.

 

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: