Šobrīd Daugavpilī

Par pašvaldības iestāžu darbu no 21.decembra Domes ziņas

386

No 21.decembra visā Latvijā iesviesti jauni ierobežojumi, kas vērsti uz COVID-19 infekcijas izplatīšanās mazināšanu. Tie ietekmējuši ne vien veikalu, sporta klubu, skaistumkopšanas salonu u.c. pakalpojumu sniegšanas vietu, bet arī pašvaldības iestāžu darbu. Mainījies kultūras iestāžu darba režīms. Daugavpils pašvaldības uzņēmumi, iestādes, nodaļas un departamenti līdz 2021.gada 11.janvārim pārsvarā strādās attālināti, turpinot nodrošināt iedzīvotājiem svarīgākos pakalpojumus.

Apkalpošanu klātienē pārtraukusi Latgales Centrālā bibliotēka un tās struktūrvienības - ASV Informācijas centrs, Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs un visas bibliotēkas filiāles. Visi pasākumi ir atcelti. Grāmatu pieņemšana un izsniegšana nenotiek. Visu izsniegumu lietošanas termiņš automātiski ir pagarināts līdz 15. janvārim. Joprojām var saņemt attālinātos pakalpojumus.

Apmeklētājiem slēgti Marka Rotko mākslas centrs, Šmakovkas muzejs un Latgales zoodārzs. Apmeklētājiem slēgti arī Kultūras pils un Baltkrievu kultūras centrs. Poļu kultūras centru var apmeklēt, piesakoties iepriekš. Individuālie apmeklētāji (ne vairāk kā 2 cilvēki) un vienas mājsaimniecības locekļi joprojām var pieteikt āra ekskursijām pa Cietoksni un pilsētu. Daugavpils Tūrisma informācijas centra darbinieki strādā daļēji  attālināti, nodrošinot 1 speciālista darbu klātienē. Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja iekštelpas apskatei slēgtas, taču vēl aizvien var iegriezties muzeja pagalmā, kur apskatāma Ziemassvētku instalācija „Muzeja baltā pasaka”. Muzeja pagalms apmeklētājiem atvērts katru dienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 22.00, savukārt 24. un 31. decembrī no plkst. 10.00 līdz 01.00.

Līdz 11.janvārim slēgts Daugavpils Olimpiskais centrs.

Sporta medicīnas centrs turpina strādāt iepriekšējā režīmā.

Izglītības pārvaldes, Sporta pārvaldes, Komunālās saimniecības pārvaldes, Attīstības departamenta, Īpašuma pārvaldīšanas departamenta, Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta un Jaunatnes nodaļas speciālisti strādā attālināti, sniedzot konsultācijas telefoniski.

Klātienē pēc iepriekšēja pieraksta un ievērojot stingru sanitāro protokolu turpina sniegt pakalpojumus Dzimtsarakstu nodaļa, Sociālais dienests un Bāriņtiesa.

SIA “Daugavpils ūdens”, SIA “DDzKSU” un SIA “Daugavpils siltumtīkli” līdz ārkārtējās situācijas atcelšanai pārtraukuši klientu pieņemšanu klātienē, turpinot sniegt pakalpojumus attālināti. Kases joprojām nedarbojas.

SIA “Daugavpils bērnu veselības centrs”, SIA “Daugavpils zobārstniecības poliklīnika” un Centra poliklīnika turpina strādāt iepriekšējā režīmā, Daugavpils reģionālajā slimnīcā ir daļēji atceltas plānveida operācijas. Citu izmaiņu medicīnas iestāžu darbā šobrīd nav.

Plašāka informācija par visu Daugavpils pilsētas pašvaldības struktūru un organizāciju darbu, pakalpojumu saņemšanas iespējām un specialistu kontaktinformāciju pieejama un regulāri tiek aktualizēta Domes vietnē www.daugavpils.lv.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.