Šobrīd Daugavpilī

Par Daugavpils Domes priekšsēdētāju ievēlēts Igors Prelatovs (VIDEO) Domes ziņas

1085

29. jūnijā norisinājās Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēde, kuras darba kārtībā bija iekļauti divi jautājumi: par Domes priekšsēdētāja un priekšsēdētāja vietnieka ievēlēšanu. Domes priekšsēdētāja amatā ievelēts Igors Prelatovs, par viņa vietnieci ievēlēta Līvija Jankovska.

Atklājot sēdi, domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Jānis Lāčplēsis aicināja virzīt kandidātus priekšsēdētāja amatam. Līvija Jankovska izvirzīja Igora Prelatova kandidatūru. Citu priekšlikumu deputātiem nebija, balsojuma rezultātā ar 11 balsīm „par” Domes priekšsēdētāja amatā bija ievēlēts Igors Prelatovs. Balsu „pret” nebija.

Sēdi turpināja vadīt Igors Prelatovs. Domes priekšsēdētāja vietnieka amatam viņš izvirzīja Līvijas Jankovskas kandidatūru. Arī šis priekšlikums, kas bija vienīgais, guva 11 deputātu atbalstu, „pret” nebalsoja neviens.

Savos amatos turpinās darbu Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Jānis Lāčplēsis un priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis.

Domes vadība jaunā sastāvā apņēmās strādāt par labu pilsētai un tās iedzīvotājiem, par galvenajām prioritātēm izvirzot iesākto projektu veiksmīgu pabeigšanu, investīciju piesaisti jauniem projektiem, pilsētas infrastruktūras un sociālās jomas sakārtošanu.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: