Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils pašvaldībā pieejami jauni e-pakalpojumi Pašvaldības ziņas

198
Daugavpils pašvaldībā pieejami jauni e-pakalpojumi

Noslēdzoties projektam “Pašvaldību klientu informācijas pārvaldības risinājums”, Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem ir pieejami 3 jauni e-pakalpojumi.

Pilsētas iedzīvotājiem ir iespēja izmantot jaunus Daugavpils pilsētas pašvaldības e-pakalpojumus vienotajā valsts pārvaldes pakalpojumu portālā Latvija.lv. No 15. novembra pieejami 3 jauni e-pakalpojumi:

  • tirdzniecības atļauja pašvaldības noteiktajās pastāvīgajās ielu tirdzniecības vietās;
  • reģistrācija pirmsskolas iestāžu rindā; 
  • koku ciršanas atļauja;

Turpmāk, lai saņemtu šos pakalpojumus iedzīvotājiem nebūs jādodas uz pašvaldības iestādēm, bet pieteikties un saņemt pašvaldības pakalpojumus varēs arī attālināti.

Projektu “Pašvaldību klientu informācijas pārvaldības risinājums” īstenoja Rīgas domes Informācijas tehnoloģiju centrs sadarbībā ar Valsts reģionālās attīstības aģentūra un 60 pašvaldības, tostarp arī Daugavpils pilsēta. Projekta īstenošanas laikā no 2018. līdz 2021. gadam tika izstrādāta vienoti pašvaldību informācijas sistēmu integrācijas risinājumi, kā arī pilnveidoti 6 e-pakalpojumi portālā Latvija.lv.

Atgādinām, ka vienotais valsts pārvaldes pakalpojumu portāls pieejams personām, kas izmanto elektroniskās autentifikācijas rīkus – internetbanku vai elektronisko parakstu.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas pašvaldības

Komunikācijas  nodaļa