Iecelti Vienības nama un Daugavpils cietokšņa un muzeju pārvaldes vadītāju p.i. Pašvaldības ziņas

2943
Iecelti Vienības nama un Daugavpils cietokšņa un muzeju pārvaldes vadītāju p.i.

No 1. septembra par Vienības nama vadītāja pienākumu izpildītāju iecelta Diāna Soldāne, par Daugavpils valstspilspilsētas pašvaldības iestādes “Daugavpils cietokšņa un muzeju pārvalde” vadītāja p.i. – Artjoms Mahļins.

Sākot ar 1. oktobri Daugavpilī mainīsies kultūras un tūrisma jomu pārvaldības modelis. Izmaiņas ļaus efektīvāk koordinēt pašvaldības struktūrvienību darbu, kā arī pilnveidot un attīstīt vienotu un kvalitatīvu Daugavpils kultūras un tūrisma piedāvājumu.

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Vienības nams” kļūs par vadošo iestādi, kas īstenos valsts un pašvaldības kultūrpolitiku un koordinēs kultūras norišu organizēšanu pilsētā. Iestādei tiks noteikts arī metodiskā kultūras centra statuss. “Vienības nama” paspārnē darbosies Krievu kultūras centrs, Baltkrievu kultūras centrs, Poļu kultūras centrs, Latviešu un latgaliešu kultūras centrs un Ukraiņu kultūras centrs. Iestādes līdzšinējā vadītāja Regīna Osmane, pamatojoties uz viņas iesniegumu, no darba pienākumu pildīšanas atbrīvota ar 31.augusta domes deputātu lēmumu.

Savukārt “Daugavpils cietokšņa un muzeju pārvalde” kļūs par vadošo pašvaldības iestādi, kas īstenos kultūras mantojuma saglabāšanas un muzeju attīstības politiku, būs atbildīga par tās ieviešanu un uzraudzību pašvaldības iestādēs, nodrošinās Daugavpils cietokšņa teritorijas kultūras mantojuma saglabāšanu un attīstību, pārraudzīs un koordinēs  Rotko muzeja (iepr. Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs), Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centra “Inženieru arsenāls” un Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja (t. sk. Latgales kulinārā mantojuma centra “Šmakovka”) darbību.

Uz abu iestāžu vadītāju amata vietām tiks sludināti konkursi.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pašvaldības Centrālās pārvaldes
Komunikācijas nodaļa

 

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!