Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils Futbola skola piedāvās interešu izglītības programmu pirmsskolas vecuma bērniem Pašvaldības ziņas

342
Daugavpils Futbola skola piedāvās interešu izglītības programmu pirmsskolas vecuma bērniem

Ceturtdien, 28. jūlijā Daugavpils pilsētas domes deputāti atbalstīja interešu izglītības programmas apstiprināšanu profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādei “Daugavpils Futbola skola”. Līdz ar jauno mācību gadu šī interešu izglītības programma būs pieejama pirmsskolas vecuma bērniem.

Lai nodrošinātu iespēju bērniem attīstīt sportiskās iemaņas un prasmes, kā arī pilnveidot viņu ikdienu ar vecumam atbilstošām sporta aktivitātēm, sākot ar jauno 2022./2023. mācību gadu pirmsskolas vecuma bērniem Daugavpils Futbola skolā būs iespēja apmeklēt interešu izglītības programmu.

Bērnu futbola attīstības tendence Daugavpils pilsētā un tās apkārtnē norāda uz to, ka bērnu vecāki vēlas iesaistīt savu bērnu regulārajās sporta (futbola) nodarbībās jau no 3-4 gadu vecuma, kas nav iespējams realizējot profesionālās ievirzes programmas. Attīstoties Daugavpils pilsētas sporta infrastruktūrai, palielinās pieprasījums pēc futbola nodarbībām.

Profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādei “Daugavpils Futbola skola” piedāvās interešu izglītības programmu, kas paredzēta 2 mācību gadiem. Pirmais apmācību gads paredzēts bērniem no 3-4 gadu vecuma, savukārt otrais mācību gads no 5-6 gadu vecuma.

Interešu izglītības programmas apguves laikā bērni tiks iepazīstināti ar sekojošām tēmām – veselīgs dzīvesveids, drošības noteikumi, rotaļas un spēles, vispārējā fiziskā sagatavotība, speciālā fiziskā sagatavotība, tehniskā sagatavotība, futbola noteikumi, dalība sporta pasākumos, kā arī personīgās higiēnas pamati. Pēc interešu izglītības programmas pabeigšanas bērni varēs turpināt mācības profesionālās ievirzes sporta izglītības programmā.

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas pašvaldības

Komunikācijas nodaļa