Šobrīd Daugavpilī

Daugavpilī ieradušās sadraudzības pilsētu delegācijas Domes ziņas

727
Daugavpilī ieradušās sadraudzības pilsētu delegācijas

Kopā ar daugavpiliešiem Pilsētas svētkus svinēs 16 pilsētu delegācijas no 9 valstīm. 7. jūnijā  delegācijas uzņēma pilsētas domē
Atbraukušas delegācijas no Mutalas (Zviedrija), Magdeburgas (Vācija), Čenstohovas un Varšavas (Polija), Paņevežas un Kauņas (Lietuva), Harkovas (Ukraina), Maskavas, Narofominskas, Pleskavas (Krievija),  Vitebskas, Lidas, Glubokoje (Baltkrievija), Komratas (Moldova), Batumi (Gruzija).

Ar sadarbības partneriem no dažādām valstīm tikās Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, pirmais vietnieks Igors Prelatovs un Izglītības un kultūras jautājumu komitejas priekšsēdētāja Līvija Jankovska.

Andrejs Elksniņš izteica prieku redzēt ciemiņus tik kuplā skaitā. Daugavpilieši ar prieku brauc ciemos pie sadarbības partneriem un  ar vēl lielāku prieku uzņem viesus savā pilsētā, uzsvēra Andrejs Elksniņš. Igors Prelatovs pateicās viesiem par to, ka pieņēma Daugavpils uzaicinājumu svinēt svētkus kopā. Līvija Jankovska apliecināja, ka Daugavpils ir svētkiem gatavojusies kā visviesmīlīgākais saimnieks un izteica cerību, ka ciemiņiem pilsētā būs ērti un interesanti.

Viesiem bija sagatavota neliela prezentācija par Daugavpili. Pēc prezentācijas delegāciju vadītāji apsveica pilsētu svētkos, vēlēja labklājību, mieru un attīstību. Viņi pateicās par iespēju apmeklēt Daugavpili un sajust pilsētas lielo viesmīlību.

Tikšanās noslēgumā Daugavpils Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš pateicās par labiem vārdiem un vēlējumiem un novēlēja sadraudzības pilsētu delegācijām jaukus un jaunus iespaidus Daugavpilī.

 

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.