TEHNIKAS UN INDUSTRIĀLĀ DIZAINA CENTRS “INŽENIERU ARSENĀLS” AICINA DARBĀ TRANSPORTA MEHĀNIĶI (KONKURSS NOSLĒDZIES)

Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženieru arsenāls” aicina darbā zinošu, ar augstu atbildības sajūtu TRANSPORTA MEHĀNIĶI (klasifikācijas kods 7231 01, darba alga – 700.00 EUR).
No interesentiem gaidām CV, motivācijas vēstuli, izglītības dokumentus līdz 2022. gada 05. augustam, iesniegt uz e-pastu: inzenieruarsenals@daugavpils.lv.

Prasības:

  • Pieredze darbā ar iepitransportlīdzekļu remontu vai ar to saistītā jomā;
  • Spēja analizēt un, pamatojoties uz situācijas analīzi, rast atbilstošu risinājumu.
  • Valsts valodas prasmes, labas krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas.

Galvenie darba pienākumi:

  • Pārzināt un uzturēt aktuālo informāciju par Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženieru arsenāls” ekspozīcijā esošo transportu.
  • Veikt iekārtu remontu,apkopi, uzraudzību.
  • Nodrošināt transporta saglabāšanu darba kārībā.
  • Veikt transporta un citu tehnikas vienību atjaunošaas darbus, piekrāsošanas, labošanas un vizuāli pievilcīga izskata saglabāšanu.
  • Veikt noslēgto ārpakalpojumu līgumu izpildes kontroli.

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu,
  • Sociālās garantijas;
  • Iespēju apmeklēt apmācības un kursus;
  • Darba līgumu uz nenoteiktu laiku.

Priekšroka tiks dota  kandidātiem ar iepriekšēju darba pieredzi līdzīgā amatā.

Iespējamie pretendenti tiks uzaicināti uz darba interviju.

Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 8.pantu, informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu personāla atlases procesa norisi; personas datu apstrādes pārzinis ir Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženieru arsenāls”, Imperatora ielā 8, Daugavpilī.