Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženieru arsenāls” aicina darbā ekspozīciju un izstāžu kuratoru (KONKURSS NOSLĒDZIES)

Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženieru arsenāls” aicina darbā atraktīvu, aktīvu, ar augstu atbildības sajūtu Ekspozīciju un izstāžu kuratoru. Pieteikumi tiek pieņemti līdz 2022.gada 1.martam.

Klasifikācijas kods 2621 05, darba alga – 850.00 EUR.

Prasības:

  • Augstākā izglītība;
  • Teicamas latviešu valodas un labas krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • izpratni par muzeja darbu un interesi par vēsturi;
  • datorprasmes darba pienākumu veikšanai nepieciešamajā līmenī.
  • prasme strādāt gan komandā, gan individuāli un patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • pozitīva domāšana, augsta atbildības sajūta un precizitāte.

Mēs piedāvājam:

  • Dinamisku un aizraujošu pilnas slodzes darbu radošā vidē;
  • Stabilu atalgojumu,
  • Sociālās garantijas;
  • Iespēju apmeklēt apmācības un kursus;
  • Darba līgumu uz nenoteiktu laiku.

Galvenie darba pienākumi:

  • plānot un sagatavot iestādes izstāžu gada plānu, kā arī realizēt to;
  • plānot un realizēt jaunu ekspozīciju izveidi;
  • sagatavot un veidot ekspozīciju, izstāžu un aktivitāšu saturu;
  • rediģēt un pilnveidot gatavus tekstus, izstāžu un ekspozīciju tekstus u.c.
  • sagatavot un realizēt projektus papildu finanšu piesaistei.

Priekšroka tiks dota  kandidātiem ar iepriekšēju darba pieredzi līdzīgā amatā.

No interesentiem gaidām CV, motivācijas vēstuli, izglītības dokumentu un

sertifikātu kopijas par cita veida apmācībām līdz 2022. gada  01. martam, iesniegt uz e-pastu: inzenieruarsenals@daugavpils.lv, tālr. 26022394.

Iespējamie pretendenti tiks uzaicināti uz darba interviju.

Svarīgi!

Nepieciešams vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts (Saskaņā ar 09.10.2021. MK rīkojumu Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 5.3. punktu).

Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 8.pantu, informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu personāla atlases procesa norisi; personas datu apstrādes pārzinis ir Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženieru arsenāls”, Imperatora ielā 8, Daugavpilī.