Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženieru arsenāls” aicina darbā ēkas ekspluatācijas inženieri /sagādnieku (KONKURSS NOSLĒDZIES)

Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženieru arsenāls” aicina darbā zinošu, ar augstu atbildības sajūtu Ēkas ekspluatācijas inženieri /sagādnieku. Pieteikumi tiek pieņemti līdz 2022.gada 1.martam.

Klasifikācijas kods 2149 30, darba alga – 750.00 EUR.

Prasības:

  • Profesionālā izglītība inženierzinātņu jomā
  • Pieredze darbā ar iepirkumu veikšanu vai ar to saistītā jomā;
  • Spēja analizēt datus un, pamatojoties uz situācijas analīzi, rast atbilstošu risinājumu.
  • Prasme strādāt ar datoru (MS Word, Excel u.c. programmatūrām) un informācijas tehnoloģiju sistēmām.
  • Valsts valodas prasme - C līmenis 1.pakāpe. Labas krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas.

Galvenie darba pienākumi:

  • Pārzināt un uzturēt aktuālo informāciju par Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženieru arsenāls” lietošanā esošo nekustamo īpašumu, ēku un teritoriju iekšējo inženiersistēmu (elektroapgādes, siltumapgādes un apkures un vēdināšanas sistēmu, ūdensapgādes un kanalizācijas tīklus), kā arī ekspluatācijas un pieslēgumu tehnisko rādītāju analīze un drošas ekspluatācijas nodrošināšana;
  • Nodrošināt apsaimniekošanā esošo nekustamo īpašumu ēku iekšējo inženiertīklu drošu un nepārtrauktu darbības uzturēšanu, veicināt to efektīvu un  ekonomisku ekspluatāciju.
  • Veikt apsaimniekošanā esošo nekustamo īpašumu iekšējo inženiersistēmu (elektroapgādes, siltumapgādes un apkures, vēdināšanas sistēmu, ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu) ekspluatācijas, remonta un pārbūves darbu organizēšanu un koordināciju ar atbildīgajiem dienestiem.
  • Veikt Sabiedrības noslēgto ārpakalpojumu līgumu par  inženiertīklu uzturēšanas pakalpojumiem izpildes kontroli.

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu,
  • Sociālās garantijas;
  • Iespēju apmeklēt apmācības un kursus;
  • Darba līgumu uz nenoteiktu laiku.

Priekšroka tiks dota  kandidātiem ar iepriekšēju darba pieredzi līdzīgā amatā.

No interesentiem gaidām CV, motivācijas vēstuli, izglītības dokumentu un

sertifikātu kopijas par cita veida apmācībām līdz 2022. gada  01. martam, iesniegt uz e-pastu: inzenieruarsenals@daugavpils.lv, tālr. 26022394.

Iespējamie pretendenti tiks uzaicināti uz darba interviju.

Svarīgi!

Nepieciešams vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts (Saskaņā ar 09.10.2021. MK rīkojumu Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 5.3. punktu).

Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 8.pantu, informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu personāla atlases procesa norisi; personas datu apstrādes pārzinis ir Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženieru arsenāls”, Imperatora ielā 8, Daugavpilī.