TEHNIKAS UN INDUSTRIĀLĀ DIZAINA CENTRS “INŽENIERU ARSENĀLS” AICINA DARBĀ BIĻEŠU KASES KASIERI (KONKURSS NOSLĒDZIES)

Pēdējo reizi informācija atjaunota 17.08.2022, 08:49

Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženieru arsenāls” aicina darbā zinošu, ar augstu atbildības sajūtu Biļešu kases kasieri (klasifikācijas kods 5230 01, darba alga – 750.00 EUR).
No interesentiem gaidām CV, motivācijas vēstuli, izglītības dokumentus līdz 2022. gada 05. augustam, iesniegt uz e-pastu: inzenieruarsenals@daugavpils.lv.

Prasības:

- vēlama iepriekšēja darba pieredze vai profesionālas zināšanas;

- latviešu valodas zināšanas un spējas sazināties ar klientiem krievu un angļu valodās;

- rakstura īpašības - komunikabls, atvērts, atsaucīgs, izpalīdzīgs, rūpīgs, kārtīgs.

Galvenie darba pienākumi:

  • Viesu un apmeklētāju satikšana un informācijas sniegšana par piedāvātajiem pakalpojumiem.
  • Biļešu tirdzniecība.
  • Darbs ar kases aparātu.
  • Dokumentu sastādīšana
  • Darbs ar datoru  (word, exel)
  • Informācijas un dokumentu ievade un apstrādē

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu,
  • Sociālās garantijas;
  • Iespēju apmeklēt apmācības un kursus;
  • Darba līgumu uz nenoteiktu laiku.

Priekšroka tiks dota  kandidātiem ar iepriekšēju darba pieredzi līdzīgā amatā.

Iespējamie pretendenti tiks uzaicināti uz darba interviju.

Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 8.pantu, informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu personāla atlases procesa norisi; personas datu apstrādes pārzinis ir Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženieru arsenāls”, Imperatora ielā 8, Daugavpilī.

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!