Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženieru arsenāls” aicina darbā apkopēju (KONKURSS NOSLĒDZIES)

Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženieru arsenāls” aicina darbā apkopēju. Pieteikumi tiek pieņemti līdz 2022.gada 1.martam.

Klasifikācijas kods 9112 01, darba alga – 500.00 EUR.

Prasības:

  • vidējā izglītība;
  • Vēlme un spēja aktīvi strādāt;
  • Atbildības sajūta;
  • darba pieredze telpu uzkopšanā;
  • spēja laikā un pēc norādījumiem veikt uzdoto uzdevumu;
  • atbildības sajūta pret veicamajiem darba pienākumiem;
  • prasme sazināties latviešu un krievu valodās.

Galvenie darba pienākumi:

  • uzkopt ekspozīciju, tehniskās un sadzīves telpas saskaņā ar sanitāri tehniskajām prasībām;
  • veikt sanitārtehnisko līdzekļu uzskaiti

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu,
  • Sociālās garantijas;
  • Darba līgumu uz nenoteiktu laiku.

Priekšroka tiks dota  kandidātiem ar iepriekšēju darba pieredzi līdzīgā amatā.

No interesentiem gaidām CV, motivācijas vēstuli, izglītības dokumentu un

sertifikātu kopijas par cita veida apmācībām līdz 2022. gada  01. martam, iesniegt uz e-pastu: inzenieruarsenals@daugavpils.lv, tālr. 26022394.

Iespējamie pretendenti tiks uzaicināti uz darba interviju.

Svarīgi!

Nepieciešams vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts (Saskaņā ar 09.10.2021. MK rīkojumu Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 5.3. punktu).

Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 8.pantu, informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu personāla atlases procesa norisi; personas datu apstrādes pārzinis ir Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženieru arsenāls”, Imperatora ielā 8, Daugavpilī.