Daugavpils valstspilsētas pašvaldība aicina darbā BŪVINSPEKTORU (KONKURSS NOSLĒDZIES)

Pretendentus/-es lūdzam CV un motivācijas vēstuli ar norādi „Pieteikums būvinspektora amatam” līdz 2023.gada 27.oktobrim sūtīt uz e-pastu: ppdep@daugavpils.lv vai pa pastu adresējot Daugavpils valstspilsētas pašvaldības centrālās pārvaldes Pilsētplānošanas un būvniecības departamentam Raiņa iela 28, Daugavpils, LV- 5401

Uzziņas pa tālruni: 65407780, 65407782 65407781; e-pasts: ppdep@daugavpils.lv

Prasības pretendentam:

1) otrā līmeņa augstākā izglītība būvniecības vai arhitektūras jomā;

2)patstāvīgās prakses tiesības būvniecības reglamentētajās profesijās (arhitekts, būvinženieris, būvdarbu vadītājs) – būvspeciālista sertifikāts;

3)profesionālā pieredze (vēlama darba pieredze valsts vai pašvaldību iestādē);

4)prasme strādāt ar datora biroja programmām Microsoft Office, Excel un AutoCAD;

5)prasme strādāt būvniecības informācijas sistēmā;

6)labas komunikācijas prasmes, spēja ātri un patstāvīgi pieņemt lēmumus nestandarta situācijās;

7)izpratne par valsts pārvaldes principiem, administratīvo procesu un būvniecības kontroli pašvaldībā;

8) teicamas valsts valodas zināšanas.

Galvenie amata pienākumi:

  • veikt būvniecības kontroli atbilstoši būvniecību regulējošo normatīvo aktu prasībām.
  • pārbaudīt būvju ekspluatāciju atbilstību normatīvo aktu prasībām.
  • izskatīt iesniegumus un sūdzības savas kompetences ietvaros.
  • kontrolēt būvdarbu uzsākšanas nosacījumu izpildi.
  • pieņemt lēmumus pārbaudes lietās, kur nepieciešama liela pieredze un attiecīgās jomas pārzināšana;

6)   pieņemt apmeklētājus un sniegt konsultācijas būvniecības jomā;

7)   organizēt būvju pieņemšanu ekspluatācijā;

8)   strādāt būvniecības informācijas sistēmā un administratīvo pārkāpumu procesa atbalsta sistēmā.

Mēs piedāvājam:

1)interesantu un atbildīgu darbu Daugavpils valstspilsētas pašvaldības centrālās pārvaldes Pilsētplānošanas un būvniecības departamentā;

2)nelaimes gadījumu apdrošināšanu;

3)atalgojumu sākot ar 1650 EUR (pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas;

4)dienesta dzīvokli, ja personai nepieder īpašums Daugavpils pašvaldības teritorijā.