Daugavpils valstspilsētas pašvaldība aicina darbā BŪVINSPEKTORU (KONKURSS NOSLĒDZIES)

Pēdējo reizi informācija atjaunota 28.03.2023, 10:13

Pretendentus/-es lūdzam CV un motivācijas vēstuli ar norādi „Pieteikums būvinspektora amatam” līdz 2023.gada 24.martam sūtīt uz e-pastu: ppdep@daugavpils.lv vai pa pastu adresējot Daugavpils valstspilsētas pašvaldības centrālās pārvaldes Pilsētplānošanas un būvniecības departamentam Raiņa iela 28, Daugavpils, LV- 5401
Uzziņas pa tālruni: 65407780, 65407782 65407781; e-pasts: ppdep@daugavpils.lv

Prasības pretendentam:

1) otrā līmeņa augstākā izglītība būvniecības vai arhitektūras jomā;

2)patstāvīgās prakses tiesības būvniecības reglamentētajās profesijās (arhitekts, būvinženieris, būvdarbu vadītājs) – būvspeciālista sertifikāts;

3)profesionālā pieredze (vēlama darba pieredze valsts vai pašvaldību iestādē);

4)prasme strādāt ar datora biroja programmām Microsoft Office, Excel un AutoCAD;

5)prasme strādāt būvniecības informācijas sistēmā;

6)labas komunikācijas prasmes, spēja ātri un patstāvīgi pieņemt lēmumus nestandarta situācijās;

7)izpratne par valsts pārvaldes principiem, administratīvo procesu un būvniecības kontroli pašvaldībā;

8) teicamas valsts valodas zināšanas.

Galvenie amata pienākumi:

1)veikt būvniecības kontroli atbilstoši būvniecību regulējošo normatīvo aktu prasībām.

2)pārbaudīt būvju ekspluatāciju atbilstību normatīvo aktu prasībām.

3)izskatīt iesniegumus un sūdzības savas kompetences ietvaros.

4)kontrolēt būvdarbu uzsākšanas nosacījumu izpildi.

5)pieņemt lēmumus pārbaudes lietās, kur nepieciešama liela pieredze un attiecīgās jomas pārzināšana;

6)pieņemt apmeklētājus un sniegt konsultācijas būvniecības jomā;

7)organizēt būvju pieņemšanu ekspluatācijā;

8)strādāt būvniecības informācijas sistēmā un administratīvo pārkāpumu procesa atbalsta sistēmā.

Mēs piedāvājam:

1)interesantu un atbildīgu darbu Daugavpils valstspilsētas pašvaldības centrālās pārvaldes Pilsētplānošanas un būvniecības departamentā;

2)nelaimes gadījumu apdrošināšanu;

3)atalgojumu sākot ar 1550 EUR (pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas;

4)dienesta dzīvokli, ja personai nepieder īpašums Daugavpils pašvaldības teritorijā.

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!