Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra aicina darbā uz nenoteiktu laiku Galveno grāmatvedi (KONKURSS NOSLĒDZIES)

CV un motivācijas vēstuli, rekomendācijas (ja tādas ir); izglītību apliecinošo dokumentu kopijas, valsts valodas zināšanu apliecinoša dokumenta kopiju, ja izglītība nav iegūta valsts valodā, ar norādi „galvenā grāmatveža vakance”, sūtīt līdz 2022. gada 14.maijam uz e-pastu agentura@daugavpils.lv vai iesniegt personīgi Daugavpils Tūrisma attīstības un informācijas aģentūrā, Rīgas ielā 22A, Daugavpilī, papildus informācija zvanot uz tālr. 65400515.

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra meklē zinošu kolēģi

Darba pamatpienākumi:

  • grāmatvedības uzskaites nodrošināšana atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām, t.sk. ilgtermiņa ieguldījumu uzskaite, apgrozāmo līdzekļu uzskaite, debitoru-kreditoru uzskaite (t.sk. darba samaksas un ar to saistīto maksājumu aprēķināšana un izmaksa), ieņēmumu un izdevumu uzskaite,
  • Iestādes budžeta tāmju sagatavošana, budžeta ieņēmumu un izdevumu kontrole, budžeta izpildes pārskatu sagatavošana;
  • Savlaicīga ikmēneša, ceturkšņa un gada pārskatu sagatavošana un iesniegšana valsts un pašvaldības institūcijām;
  • Noslēgto līgumu izpildes kontrole un atbilstošo maksājumu veikšana;
  • Iestādes kases operāciju uzskaite un kases dokumentu pārbaude;
  • PVN uzskaites organizēšana, darījumu pārbaude un PVN deklarāciju sagatavošana;
  • Algu aprēķins;
  • Maksas pakalpojumu kalkulāciju izveide atbilstoši noteikumiem;
  • Sadarbība ar pārbaudošajām institūcijām un auditiem, dokumentu sagatavošana pārbaudēm.

Prasības:

  • augstākā izglītība grāmatvedības, finanšu vai ekonomikas jomā;
  • vismaz 3 gadu darba pieredze grāmatveža amatā;
  • MS Office programmu pārzināšana lietotāja līmenī,
  • pieredze darbā ar grāmatvedības programmām, EDS sistēmu, Valsts kases e-pakalpojumu sistēmām;
  • nodokļu likumdošanas, grāmatvedības darbību, pašvaldību darbību reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana;
  • prasme strādāt gan komandā, gan individuāli un patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • labas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
  • pozitīva domāšana, augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • valsts valodas pārvaldīšana (augstākais līmenis).

Par priekšrocību tiks uzskatīts:

  • pieredze darbā ar grāmatvedības programmu “G-VEDIS”, “ALGAS”, “BUDŽETS”, “MADIS”, “KADRI”
  • pieredze vecākā vai galvenā grāmatveža amatā valsts /pašvaldību iestādē;

Piedāvājam:

  • interesantu, dinamisku un kreatīvu darbu draudzīgā kolektīvā;
  • profesionālās pilnveidošanās iespējas;
  • atalgojumu EUR 1200.00 apmērā pirms nodokļu nomaksas un sociālās garantijas.

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz otro atlases kārtu. Pretendentiem, kuri netiks aicināti uz otro atlases kārtu, vēlreiz pateicamies un vēlam panākumus!

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra kontaktinformācija: Rīgas iela 22a,, Daugavpils, LV-5401. Ja pretendents nav ticis pieņemts darbā, personas dati tiks iznīcināti pēc personāla atlases pabeigšanas uz šo amatu.