Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sociālais dienests” aicina darbā uz vakanto Aprūpes mājās biroja aprūpētāja amatu (KONKURSS NOSLĒDZIES)

Pēdējo reizi informācija atjaunota 29.06.2022, 14:46

CV un motivācijas vēstuli, līdz 2022.gada 22.jūnijam plkst.10:00 var iesūtīt pa e-pastu irina.margevica@socd.lv, vai pa pastu, norādot adresātu – Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sociālais dienests”, Vienības iela 8, Daugavpils, LV-5401, vai iesniegt personīgi slēgtā aploksnē Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sociālais dienests”, Vienības iela 8, Daugavpils, LV-5401, pastkastītē pie ieejas; uz aploksnes jābūt norādei uz kuru amatu pretendē, kā arī vārdam, uzvārdam  un tālruņa numuram. Tālrunis uzziņām 65440914.

1.      Amata pamatpienākumi:

Aprūpes mājās pakalpojums ietver aprūpētāja palīdzību aprūpes nodrošināšanā un/vai mājas darbu veikšanā un sadzīvē personām, kuras vecuma vai funkcionālo traucējumu dēļ nevar to nodrošināt pašas, ja persona dzīvo viena, vai ar šo personu kopā dzīvojošie ģimenes locekļi vecuma, veselības stāvokļa vai nodarbinātības dēļ nevar nodrošināt tai nepieciešamo aprūpi.

Aprūpes mājās pakalpojuma apjoms tiek dalīts četros aprūpes līmeņos, kuri noteikti Daugavpils pilsētas pašvaldības saistošajos noteikumos “Daugavpils pilsētas pašvaldības sociālie pakalpojumi”.

 2.      Prasības pretendentiem:

2.1.       profesionālās pilnveides izglītības apliecība par programmas "Sociālā aprūpe", "Aprūpes darba pamati" vai "Sociālās aprūpes pakalpojumi" apguvi;

2.2.       pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ar sociālā aprūpētāja kvalifikāciju tiks uzskatīta par priekšrocību;

2.3.       nepieciešamais valsts valodas prasmes līmenis B1;

2.4.       pieredze aprūpes jomā;

2.5.       labas komunikāciju un sadarbības prasmes.

Mēs piedāvājam:
* labus darba apstākļus un atsaucīgu kolektīvu;
* iespēju paplašināt zināšanas un profesionālās iemaņas, piedaloties mācību programmās;
* sociālās garantijas;
* veselības apdrošināšanas polisi;
* apmaksātu papildatvaļinājumu;
* piemaksas par aizvietošanu un citu normatīvajos aktos noteikto papildus atlīdzību.

Tiks izskatīti iesniegtie pieteikumi, kuri atbilst izvirzītajām prasībām.

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri atbilsts izvirzītajām prasībām.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde "Sociālais dienests", adrese: Vienības iela 8, Daugavpils, LV-5401.

Vidējā līmeņa 1. pakāpe (B1)
1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība
608 EUR
220611-10
Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde "Sociālais dienests"
LATVIJA, Vienības iela 8, Daugavpils
Tālrunis uzziņām: 65440914, Pieteikumus iesniegt Vienības ielā 8, Daugavpilī
Normālais darba laiks
Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku
Viena vesela slodze
Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe
22.06.2022
01.07.2022
2

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!