Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs “Priedīte” aicina darbā sociālo rehabilitētāju

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs “Priedīte”” aicina darbā uz nenoteiktu laiku, normālais darba laiks (40 stundas nedēļā) Bērnu sociālās aprūpes centrā Sociālo rehabilitētāju (profesijas kods: 3412 02). CV un pieteikuma vēstuli, valsts valodas zināšanu apliecinoša dokumenta kopiju, ja izglītība nav iegūta valsts valodā, ar norādi “Pieteikums Sociālā rehabilitētāja amata konkursam”, sūtīt līdz 2024.gada 20. martam (ieskaitot) uz e-pasta adresi: priedite@daugavpils.lv vai iesniegt personīgi Turaidas, ielā 36 Daugavpilī.

Darba pamatpienākumi:

  • piedalīties klientu individuālā sociālās rehabilitācijas plāna izstrādē, realizācijā un pilnveidē;
  • attīstīt un uzlabot klientu pašaprūpes, higiēnas, ētikas normas un citas sociālās prasmes;
  • mācīt klientiem prasmi orientēties savā sociālajā vidē;
  • mācīt klientiem prasmi identificēt vajadzības, izvirzīt mērķus un plānot darbības tā sasniegšanai;
  • iesaistīt un veicināt klientu līdzdalību brīvā laika pavadīšanā – interešu pulciņos, atpūtas pēcpusdienās, diskusiju pēcpusdienās, spēlēs, dziedāšanā, zīmēšanā u.tml.;
  • iesaistīt un veicināt klientu līdzdalību izglītojošu, kultūras un sporta pasākumu - teātra, kino, koncertu, izstāžu, pārgājienu, ekskursiju, sporta dienu, fizkultūras nodarbību - veselību veicinošu un dažādu citu pasākumu apmeklēšanā un organizēšanā u.c.

Prasības:

  • līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālajā rehabilitācijā;
  • Pieredze sociālajā darbā ar bērniem tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Dalība multidisciplināras rehabilitācijas komandas darbā;
  • Zināšanas bērnu veselības aprūpes jautājumos, psiholoģijā un sociālajā darbā.
  • Biroja tehnikas un MS Office programmu pārzināšana lietotāja līmenī;
  • labas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta.

Par priekšrocību tiks uzskatīts:

  • Pieredze darbā ar bērniem

Piedāvājam:

  • mēnešalgu (bruto) 950,00 euro;
  • profesionāli, radoši, atsaucīgi kolēģi;
  • grupas supervīzijas (konsultatīvs atbalsts jautājumos, kas saistīti ar darbu un profesionālo darbību);
  • apmācības, kvalifikācijas paaugstināšanas un izaugsmes iespējas;
  • sociālās garantijas atbilstoši Koplīgumam.