Šmakovkas muzejā skatāma Ilzes Griezānes gleznu izstāde Kultūras ziņas

353
Šmakovkas muzejā skatāma Ilzes Griezānes gleznu izstāde

Šmakovkas muzejā Daugavpilī var iepazīt ne tikai Latgales kulināro mantojumu un reģiona vēsturi, bet arī baudīt mākslu. No 9. novembra līdz 15. janvārim skatāma Ilzes Griezānes gleznu izstāde.

Māksliniece Ilze Griezāne dzimusi Līvānos, bet mākslas izglītību ieguvusi Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiālē Rēzeknē. Viņas darbi ir ieguvuši atzinību gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. I. Griezāne ir arī gleznotāju apvienības "V.I.V.A." dalībniece. Kopā ar gleznotāju apvienību “V.I.V.A.” piedalījusies vairāk kā 35 izstādēs. No 2004. gada I. Griezāne vada Līvānu Stikla un amatniecības centru.

Ilzes Griezānes gleznas ir īpašas ar savu bagātīgo krāsu izvēli, kas piedāvā skatītājiem ceļojumu caur viņas iztēli un redzējumu par pasauli. Katra glezna ir rūpīgi izvēlēta, lai sniegtu skatītājiem unikālu vizuālu pieredzi un atklātu mākslinieciskās izteiksmes daudzveidību. Mākslinieces gleznas ir ne tikai vizuāla baudījuma avots, bet arī papildina un bagātina Šmakovkas muzeja apmeklējuma pieredzi.

 

Informāciju sagatavoja:
Kulināra mantojuma centrs “Šmakovka”
Tālr.: +371 25666201
smakovka@daugavpils.lv
www.smakovka.lv

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!