Latgales Centrālajā bibliotēkā aplūkojama Anželas Spiridonovas fotogrāfiju izstāde "Pasakains mirklis" Kultūras ziņas

241
Latgales Centrālajā bibliotēkā aplūkojama Anželas Spiridonovas fotogrāfiju izstāde

Ceturtdien, 2.maijā, plkst.16.00 Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrā tiks atklāta Anželas Spiridonovas pirmā personīgā fotogrāfiju izstāde "Pasakains mirklis".
Anžela Spiridonova ir ne tikai talantīga fotogrāfe, bet arī stāstniece. Viņas darbos atspoguļojas ne vien caur kameras objektīvu fiksēti mirkļi, tajos ap objektiem veidojas veselas pasaku un brīnumu pasaules. Fotogrāfes prasme radīt harmoniskas kompozīcijas, rūpīgi izvēlēties uzņemšanas vietas un varoņu apģērbu, kā arī meistarīgi pielietotā krāsu korekcija, padara viņas darbus īpašus.

Izstādē "Pasakainie mirkļi" Anžela aicina skatītājus ielūkoties bērnu fantāziju un sapņu pasaulē. Darbu tapšanā autore izmantojusi savas mākslas zināšanas un pieredzi, cenšoties panākt, lai katrs fotoattēls kļūtu par mākslas darbu.

Anžela Spiridonova absolvējusi Daugavpils Dizaina un mākslas  vidusskolu “Saules skola”. Fotografēšanai pievērsās pirms četriem gadiem, pabeigusi fotografēšanas kursus, tiešsaistē mācījusies no izciliem ārzemju fotogrāfiem. Viņas mīļākais žanrs ir portrets fine art stilā.

Anželas Spiridonovas fotogrāfiju izstāde "Pasakains mirklis" Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrā būs aplūkojama līdz 29.jūnijam.

Latgales Centrālā bibliotēka
654 76345
www.lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!