Kultūras pilī izskanēs aktrises Veronikas Plotņikovas muzikāli-poētiska izrāde Kultūras ziņas

648
Kultūras pilī izskanēs aktrises Veronikas Plotņikovas muzikāli-poētiska izrāde

30. septembrī plkst. 18.00 Daugavpils Kultūras pilī (Smilšu ielā 92) 12. Mūzikas un mākslas festivāla “Daugavpils ReStArt 2023” ietvaros uz muzikāli-poētisko dumpi “Par spīti” aicina Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktrise Veronika Plotņikova.

Iestudējums ir izaicinoša, ironiska un liriska izrāde-koncerts. Programmā skanēs dažādu žanru muzikālie hiti un mūsdienu autoru dzejoļi, kas vienoti kopējā noskaņojumā – gatavībā dzīvot, mīlēt, priecāties un radīt par spīti apstākļiem, vai tā būtu pandēmija, banāla nepaveikšanās, slikts garastāvoklis vai personiska neveiksme. Slavenu darbu negaidīts traktējums un līdz šim ne tik zināmi, taču spilgti sacerējumi ļaus ielūkoties ne tikai autoru iekšējā pasaulē, bet arī katram savējā.

Koncerta programmā ir iekļauts Josifa Brodska dzejolis "Neiznāc no istabas", kā arī sekojošo dzejnieku sacerējumi: Ok Meļnikova (Instagram, dzejoļu krājums), Paša Broskijs (Instagram), Jana Mkr (Instagram) un Jekaterina Dovlatova (Instagram).

Izrādē piedalās mūziķi: Vladimirs Tuzovs (klavieres), Dmitrijs Karpovs (klavieres), Jūlija Saveļjeva (ģitāra), Antons Visockis (sitamie instrumenti).

Radošā komanda: Režisors – Sergejs Golomazovs. Scenogrāfs – Ņikita Voroņins. Kostīmu mākslinieks – Valentīna Začiņajeva. Horeogrāfs – Artūrs Skuteļskis. Gaismu mākslinieks – Maksims Ustimovs. Mūzikas aranžējums – Vladimirs Tuzovs. Muzikālā vadītāja – Ludmila Mogiļevska. Video operatore – Mersedes Margoit. Izrādes vadītāja – Tatjana Vauļina.

Ilgums – 1 stunda 30 minūtes, 16+.

Biļetes: Daugavpils Kultūras pils kasē darbdienās plkst. 16.00-19.00, Biļešu paradīzes kasēs un internetā (https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/130459). Cena 10.00 euro.

XII Mūzikas un mākslas festivālu “Daugavpils ReStArt 2023” rīko:

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Vienības nams”, Daugavpils kultūras atbalsta biedrība, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola, Daugavpils Kultūras pils. Atbalsta Daugavpils valstspilsētas pašvaldība.

Informējam, ka festivāla pasākumi tiek fotografēti un filmēti publicitātes un vēsturiskām vajadzībām. Informācija: www.daugavpilsrestart.lv, www.vnfestivals.lv, www.daugavpils.lv, www.vienibasnams.lv

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!