Šobrīd Daugavpilī

Krievu kultūras centrā apskatāma fotoizstāde par koka arhitektūru Daugavpilī Kultūras ziņas

157
Krievu kultūras centrā apskatāma fotoizstāde par koka arhitektūru Daugavpilī

Līdz šī gada 29. februārim Vienības nama Krievu kultūras centrā (Varšavas ielā 14) skatāma fotoizstāde par dekoratīvajiem elementiem Daugavpils koka arhitektūrā “Laika krustceles”.

Fotoizstādes pamatā ir Daugavpils novadpētnieka un grāmatas “Pazīstamie krievi Daugavpils vēsturē” autora Jurija Čertova fotokolekcija. Tā kā kokgriezums un koka izstrādājumi ir viens no Jurija vaļaspriekiem, attēlos var redzēt Daugavpils koka arhitektūru un aplūkot koka māju daļas un unikālus elementus – logu aizvirtņus, durvis, dzegas, vārtus, verandas, lapenes, kas fotografētas Jaunbūvē, Vecajā Forštatē, Judovkā, Kalkūnos, Mežciemā u.c. pilsētas apkaimēs. Kopumā Jurija kolekcijā ir vairāk nekā simts 19. – 20.gadsimta koka arhitektūras elementu fotogrāfijas

Fotoizstādē “Laika krustceles” skatāmas arī Anatolija Kivrina un Valentīna Margeviča fotogrāfijas.

Ieeja bez maksas.

Izstādi rīko biedrība „Krievu kultūras centrs „Kalistratova nams”” sadarbībā ar Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes „Vienības nams” struktūrvienību „Krievu kultūras centrs.”

Fotoizstādes Daugavpils koka dekora projektu atbalstīja Daugavpils pilsētas domes “Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds”. Projekta vadītāja – Gaļina Ivanova, biedrības KKC “Kalistratova nams” valdes locekle (e-mail: kkc_kn@inbox.lv)

Papildu informācija:
DVPI “Vienības nams” «Krievu kultūras centrs»
T.: +371 20010284
Varšavas 14, Daugavpils, LV-5404
e-pasts: rusdom@inbox.lv

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!