Šobrīd Daugavpilī

Daugavpilī savu skanējumu uzsāk „ReStArt” Kultūras ziņas

151
Daugavpilī savu skanējumu uzsāk „ReStArt”

No 16. septembra līdz 28. oktobrim jau 12. reizi Daugavpilī norisināsies Mūzikas un mākslas festivāls "Daugavpils ReStArt 2023".

Kā jau ierasts, festivāla ietvaros apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja atklāt mūzikas un mākslas daudzveidību dažādos pasākumos – līdzās mūzikas koncertiem, kinovakariem un izstādēm programmā ir iekļautas gan vairākas izrādes, gan ar horeogrāfiju saistīti projekti. Festivāla koncertos būs iespēja tikties ar pianistiem Kristapu Vanadziņu un Aivaru Broku, baudīt Liepājas Simfoniskā orķestra, „Daugavpils Sinfonietta”, kvarteta no Francijas „Louis Sclavis Quartet” un metāla pūšamo un sitamo instrumentu ansambļa „Daugavpils Brass” sniegumu, apmeklēt kora mūzikas koncertu, kas veltīts izcilās diriģentes Terēzes Brokas piemiņai, u.c. Īpašus svētku sveicienus festivāla apmeklētajiem ir sagatavojušas tādas leģendāras grupas kā „Zodiaks”, kura 16. septembrī ar savu koncertprogrammu atklāj festivāla aktivitātes, un „Jumprava”, kas, savukārt noslēdz festivālu.

Teātra mākslas un horeogrāfijas cienītāji varēs baudīt Veronikas Plotņikovas, Jāņa Kreičmana, Latvijas jauno horeogrāfu sniegumu, apmeklēt telpiskas skaņas izrādi „Labra nams” un Latvijas leļļu teātra izrādi „Un atkal Pifs”. Izstāžu apmeklētāji tiek aicināti uz Alņa Stakles izstādes un Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas mākslinieku izstādes atklāšanām, savukārt kinomākslas piekritēji tiek aicināti uz starptautiskā Manhetenas īsfilmu kinofestivāla finālistu programmu.

Kopumā „Daugavpils ReStArt 2023” laikā būs iespēja apmeklēt 20 pasākumus.

FESTIVĀLA PROGRAMMA

XII Mūzikas un mākslas festivālu “Daugavpils ReStArt 2023” rīko:

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Vienības nams”, Daugavpils kultūras atbalsta biedrība, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola, Daugavpils Kultūras pils. Atbalsta Daugavpils valstspilsētas pašvaldība. 

Papildu informācija:
Diāna Breidaka
Vienības nama pasākumu organizatore
e-pasts: diana.breidaka@vienibasnams.lv
t.: +371 65427552

 

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!