Šobrīd Daugavpilī

Ziemassvētku izaicinājums - pirmā nedēļa skaitļos! Sporta ziņas

165
Ziemassvētku izaicinājums - pirmā nedēļa skaitļos!

Kopā noieti, noskrieti, noslēpoti, noslidoti 5124.69 km! Pirmajā izaicinājuma nedēļā piedalījās 115 dalībnieki, 80 sievietes un 35 vīrieši. Sievietes kopumā uzkrāja 3517.61 km savukārt vīriešu kārtas pārstāvji 1607.08 km. Populārākais sporta veids šobrīd ir soļošana un skriešana. Taču pilsētnieki aktīvi arī slēpo un slido.

Atgādinām, ka izaicinājumā piedalās katrs individuāli. Dalībniekam vienas nedēļas laikā jāveic vismaz 25km skrienot, ejot, nūjojot vai slidojot un slepojot. Vienas nedēļas laikā var veikt dažādas aktivitātes (vienu dienu skriet, otru iet, citu dienu slidot). Tā pat nav noteikts, cik kilometrus vienā dienā vai nedēļā dalībnieks veic - tie var būt 5 km dienā katru dienu vai 10 km trīs dienās, 50km nedēļas laikā. Galvenais četru nedēļu laikā jāsakrāj 100km.

Veiktais maršruts ir jāizseko kādā no sporta aplikācijām (Endomondo, Strava, Adidas u.t.t.). Katrai aktivitātei jāveic ekrānšāviņš un kopējais kilometru skaits nedēlas beigās jānosūta uz inese.kalinina@daugavpils.lv kopā ar ekrānšāviņu (katra aktivitāte atsevišķi, vai vienas nedēļas kopskats).

Dalībnieki, kuri, 4 nedēļu laikā, uzkrās vismaz 100km saņems saldas balviņas no Sporta Pārvaldes.