Šobrīd Daugavpilī

Zelta sitiens: kā pagāja taekvondo sacensībās “Mārupes kauss 2024” Sporta ziņas

159
Zelta sitiens: kā pagāja taekvondo sacensībās “Mārupes kauss 2024”

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijā norisinājās taekvondo sacensības - Mārupes kauss. Vairāk nekā 170 dalībnieku no Baltijas valstu taekvondo klubiem pulcējās, lai mēroties prasmēm. Sacensības piesaistīja ievērojamu skaitu jauno sportistu, īpaši bērnu vecuma kategorijās, kur konkurence bija tik liela, ka, lai sasniegtu pat bronzas medaļu, sportistiem bija jāuzvar vismaz divās cīņās. 

Labus rezultātus uzrādīja mūsu Daugavpils komanda “Jitae”, izcīnot 5 zelta, 10 sudraba un 7 bronzas medaļas. Šie sasniegumi tapa, pateicoties treneru Borisa Ivanova, Iļja Čema un Kirila Ivanova rūpīgajai sagatavošanai, kā arī mūsu sportistu vecāku nenovērtējamam atbalstam. 

 

Starp zelta medaļniekiem ir: 

Presņakovs Nils (kategorija līdz 30 kg, bērni)

Kokoreviča Valērija (kategorija virs 48 kg, bērni)

Dudarjonoks Artjoms (kategorija līdz 53 kg, kadeti)

Barčs Renāts (kategorija virs 65 kg, kadeti)

Semjonovs Jevgeņijs (kategorija līdz 55 kg, juniori)

 Arī sudraba un bronzas medaļas pelnīti izcīnīja mūsu dalībnieki, kas apliecina komandas augsto sagatavotības līmeni un spēcīgo garu. 

Īpašu pateicību vēlētos izteikt sacensību organizatoriem - Olimpiādes sporta klubam un Latvijas Taekvondo federācijai par labi organizēto pasākumu. Mārupes kauss mūsu sportistiem bija īsts pārbaudījums un lieliska iespēja parādīt savu meistarības līmeni. Neskatoties uz gūtajiem panākumiem, komandai priekšā liels darbs, lai sagatavotos turpmākajām sacensībām. 

Mūsu sportistu izaugsme un rezultātu uzlabošanās iedvesmo un dod pārliecību par viņu turpmākajām uzvarām. Lepojamies ar katru dalībnieku, kurš cīnījās uz paklāja, un gaidām nākamos priekšnesumus. Esam pārliecināti, ka katras jaunas sacensības nesīs jaunas un pelnītas uzvaras mūsu sportistiem. 

 Vairāk informācijas var atrast Latgales taekvondo centra “Jitae” oficiālajā mājaslapā: www.jitae.lv