Šobrīd Daugavpilī

“WDSF Daugavpils Open 2021” Sporta ziņas

220
“WDSF Daugavpils Open 2021”

Svētdien, 28. novembrī, Daugavpils Olimpiskajā centrā trešo reizi norisinājās Pasaules reitinga sporta deju sacensības un otro reizi - DSE Eiropas Gran Prix Bērniem un Junioriem "WDSF DAUGAVPILS OPEN 2021". Sacensības tika rīkotas sadarbībā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta pārvalde”, Latvijas Sporta deju federāciju un Latvijas sporta federācijas padomi.

Šo sacensību ietvaros norisinājās Pasaules reitinga sacensības divās grupās, kā arī Eiropas reitinga sacensības sešās grupās, kurās dejotāji sacentās par pasaules un eiropas reitinga punktiem. Sacensībās visas dienas garumā piedalījās vairāk nekā 150 dalībnieki no daudzām Latvijas pilsētām kā arī Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Polijas, Austrijas, Azerbaidžānas un Ukrainas. Šīs prestižās sacensības tiesāja tiesneši ar pasaules WDSF reitinga grupu tiesāšanas licenci. Ar labiem rezultātiem startēja Daugavpils deju pāri kā arī dejotāji no Rēzeknes, Rīgas kā arī daudzas godalgas un kausu aizveda mūsu kaimiņi Lietuvieši un Igauņi.

Skatītājiem visas pirmās vakaras daļas garumā junioru dejotāju sacensību gars radīja mazliet spraiguma un dinamikas, bet lielāko Pasaules līmeņa dejotāju meistarības valdzinājums dāvināja neaizmirstamus mirkļus. Sacensību organizators saka lielu paldies Daugavpils iedzīvotājiem par pasākuma apmeklēšanu klātienē, kā arī par sacensību skatīšanos tiešraidē Latvijas kanālā Sportacentrs.TV un internetā Sportacentrs.com. Šī bija pirmā reize, kad sacenības tika translētas tiešreidē televīzijas kanālā, tādā veidā popularizējot mūsu pilsētu Daugavpili.