Šobrīd Daugavpilī

V.PETROVA KAUSS SVARCELŠANĀ PULCĒS LABĀKOS BALTIJAS VALSTU SPORTISTUS Sporta ziņas

216
V.PETROVA KAUSS SVARCELŠANĀ PULCĒS LABĀKOS BALTIJAS VALSTU SPORTISTUS

24.feburārī Daugavpilī 15. reizi notiks Valērija Petrova piemiņas kauss svarcelšanā vīriešiem un sievietēm. Turnīra norises vieta būs tradiconāla - Daugavpils vieglatlētikas manēža (Valkas iela 4B). No 2023.gada vietējie sportisti pilnvertīgi trenējas šajā sporta bāzē.  

Gaidāms, ka turnīru apmeklēs apmēram 100 spēcīgākie sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kā arī 18 treneri un komandu pārstāvji. Turnīru vadīs 15 tiesneši.

Valērija Petrova piemiņas kauss svarcelšanā ir viens no atlases turnīriem Latvijas čempionātam , kas norisināsies Ventspilī no 8. līdz 10.martam. Stiprākie Daugavils sportisti šajā turnīra dosies pārstāvēt pilsētu valsts mērogā.

Sacensību laikā sportisti cīnīsies par 18 godalgu komplektiem: 15 svara kategorijās starp vīriešiem un 3 starp sievietēm.  Kā arī tiks apbalvotas 3 labākas komandas un 6 stiprākie sportisti dažādās vecuma grupās.

Sacensību goda viesi būs Latvijas Svarcelšanas federācijas prezidents un izlases treneris Viktors Ščerbatihs . Igaunijas  parstāve starptautiskājā svarcelšanas federācijā tiesnešu kolēģijā Triin Poderso.  Sacensības piedalīsies stiprākie sportisti no visas Baltijas. Lietuvas sportiste - 2023.gadā Pasaules kausa 2. vietas iegūvēja Gintare Brazaite, kā arī vietējais sportists Maksims Vasiļonoks – Eiropas čempionāta U15 sudarba medaļas ieguvējs.

Sacensības norisināsies no plkst.9.30 līdz 19.30.