Šobrīd Daugavpilī

Tiek modernizētas Daugavpils sporta bāzes Sporta ziņas

116

Daugavpilī, neskatoties uz  ierobežojumiem sporta pasākumu un treniņu rīkošanā, turpinās sporta bāžu modernizēšana. Šis process notiek, domājot par dažādiem sporta veidiem, kā arī par pilsētas iedzīvotāju fizisko veselību.

Daugavpils Ledus hallē ilgus gadus tika lietots apgaismojums, kas laika gaitā jau ir novecojis. Lai uzlabotu halles apgaismojumu un energoefektivitāti, nesen uzsākta jaunu LED gaismekļu uzstādīšana. Šai apgaismojuma sistēmai  ir paredzēti 4 darba režīmi. Apgaismojums var darboties standarta un ekonomiskajā režīmā, kā arī paredzēti režīmi pasākumiem un īpašs apgaismojums, kad Ledus hallē strādā televīzijas darbinieki.

Nacionālajā sporta bāzē “Lokomotīve” šajā pavasarī  uzstādīta jauna apskaņošanas aparatūra, kas nodrošinās kvalitatīvu pasākumu norisi atbilstoši prasībām. Sporta pārvaldes komisija pārbaudīja uzstādīto aparatūru un sniedza pozitīvu vērtējumu, atzīmējot, ka tā darbojas ļoti labi. Jaunā aparatūra jau funkcionē darba režīmā un to var lietot spīdveja kluba “Optibet Lokomotiv Daugavpils” mājas braucienos Polijas 2.līgā. Lai gan šobrīd sacensības šajā bāzē norisinās bez skatītājiem, cerams, ka pavisam drīz līdzjutēji varēs apmeklēt sporta pasākumus un baudīt  uzlaboto skaņas kvalitāti.

Daugavpilī turpina attīstīties 3x3 basketbola kustība un pavisam drīz tiks iegādāts 3x3 ielu basketbola laukums. Šim laukumam būs FIBA standartiem atbilstošs segums, pārvietojamas 3x3 basketbola grozu konstrukcijas un elektroniskais tablo. Pats laukuma segums atradīsies blakus Daugavpils 13.vidusskolai pie Vieglatlētikas manēžas.  Jāatzīmē, ka pārvietojamās grozu konstrukcijas varēs izmantot dažādu pasākumu laikā, piemēram, Vienības laukumā.

Tiek plānots, ka tuvākajā laikā Sporta pārvaldes bilancē  nodos airēšanas sporta bāzi, kas atrodas Stropu ielā 40, kur šobrīd turpinās teritorijas labiekārtošana pie glābšanas stacijas. Šai sporta bāzei ir iegādāti jauni trenažieri, papildināts aprīkojums, kā arī veikti iekštelpu remontdarbi. Atjaunotā sporta bāze varēs turpināt kalpot pilsētas sportistiem treniņprocesu veiksmīgai nodrošināšanai, kā arī to varēs lietot glābšanas stacijas glābēji – pašvaldības policijas darbinieki.

Lai gan šobrīd joprojām pastāv daudzi ierobežojumi, kas attiecas uz sporta jomu, Daugavpils sporta pārvalde cer, ka pavisam drīz ikvienam atkal būs iespēja brīvi izmantot pilsētas sporta bāzes treniņiem, pasākumu apmeklēšanai un aktīvai laika pavadīšanai.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.