Šobrīd Daugavpilī

Svarīga informācija par Daugavpils “Gada sporta laureātu 2020” Sporta ziņas

177
Svarīga informācija par Daugavpils “Gada sporta laureātu 2020”

Neskatoties uz aizvadīto sarežģīto gadu un ierobežojumiem sportā, arī šogad „Gada sporta laureātā” tiks atzīmēti Daugavpils pilsētas labākie sportisti, treneri, sporta skolotāji, pilsētas populārākais sportists, kā arī iepriekšējā gada vērienīgākais sporta pasākums. Savas korekcijas esošie apstākļi  ir ieviesuši arī pasākuma norisē un rezultātu paziņošanā. 

Ņemot vērā neparedzētos apstākļus un radušās izmaiņas, ir mainīts “Gada sporta laureāts 2020” uzvarētāju paziņošanas datums. 
Rezultāti tiks paziņoti video formātā 19.februārī, publicējot tos Sporta pārvaldes Facebook kontā un mājaslapā www.daugavpilssports.lv

Šogad sportisti tiks apbalvoti 12 nominācijās: Gada sportiste; Gada sportists; Gada uzlecošā zvaigzne;  Gada paraolimpiskais sportists/-e; Gada populārākais sportists; Labākais sporta seniors/-e; Gada sporta komanda; Gada treneris/e; Gada sporta skolotājs; Gada sporta pasākums; Radošā pieeja sporta aktivitāšu organizēšanā īpašos apstākļos; Balva par mūža ieguldījumu Daugavpils sportā.

NOLIKUMS