Šobrīd Daugavpilī

Vasaras sezonā Stropu pludmālē "Element Fitness" aicina izmēģināt āra trenažierus Sporta ziņas

725
Vasaras sezonā Stropu pludmālē

Aizvadītajā nedēļā uzņēmums "Element Fitness" Lielā Stropu ezera Centrālajā pludmalē uzstādīja 5 jaunus, inovartīvus āra trenažierus. Daugavpils iedzīvotājiem vasaras sezonā ir iespēja izmēģināt šos trenažierus un sniegt savas atsauksmes, piedaloties aptaujā.

"Element Fitness" ir Daugavpils uzņēmums, kas izgatavo plašu vingrošanas trenažieru un inventāra klāstu. Uzņēmuma radītie vingrošanas trenažieri, āra trenažieri un sporta inventārs ir pieprasīts ne tikai Baltijas valstīs, bet arī visā Eiropā.

Kopš 2018. gada, kad noslēdzās viens no Daugavpils valstpilsētas pašvaldības īstenotajiem projektiem saistībā ar Stropu promenādes attīstību un labiekārtošanu, Lielā Stropu ezera centrālajā pludmalē iedzīvotājiem pieejami "Element Fitness" aprīkotais laukums ar vingrišanas stieņiem, šķēršļu joslu un āra trenažieriem.

Aizvadītajā nedēļā uzņēmums "Element Fitness" Stropu ezera pludmalē bez maksas uzstādīja piecus ārtelpārm pielāgotus fitnesa trenažieru prototipus. Trenažieri iedzīvotājiem būs pieejami šajā vasaras periodā. Daugavpilieši un pilsētas viesi var izmēģināt jaunos trenažierus spiešanai no pleciem, spiešanai ar kājām, bicepsiem, vilkšanai no priekšas, spiešanai guļus, kā arī atstāt savu atsauksmi par trenažieru kvalitāti  ŠEIT.

Atsauksmes palīdzēs veicināt veselīgā dzīvesveida attīstību ne tikai Daugavpilī, bet arī Latvijā, apzinoties iedzīvotāju vajadzības. Trenažieru prototipi ar laiku tiks pilnveidoti, lai to izmantošana būtu maksimāli efektīva.