Šobrīd Daugavpilī

Starptautiskais veterānu basketbola turnīrs “DAUGAVPILS CUP” Sporta ziņas

852
Starptautiskais veterānu basketbola turnīrs “DAUGAVPILS CUP”

2020.gada 18. un 19. septembrī Daugavpils Olimpiskā centra sporta zālē notika starptautiskais veterānu basketbola turnīrs “DAUGAVPILS CUP”. Basketbola turnīru organizēja biedrība “BallBorderBasket” sadarbībā ar Daugavpils Sporta pārvaldi.

Sacensībās piedalījās trīs sieviešu komandas grupā “30 +” - Dobele, Daugavpils novads, Rēzeknes novads, kā arī trīs komandas grupā “40 +” - Dobele, Ķekava un Tukums. Vīriešiem “40 +” grupā piedalījās komandas no Lietuvas – “Energetikas” un Utena,  kā arī vietējā Daugavpils komanda un Liepāja.

Sieviešu “40 +” grupā 1. vietu ieguva komanda no Ķekavas un labākās spēlētājas balvu saņēma Andžela Udalova. Otrajā vietā ierindojās Tukums, labākā spēlētāja – Eva Zīvarte. Trešās vietas ieguvējās – Dobeles basketbolistes, labākā spēlētāja - Linda Skuja.

Grupā “30 +” sieviešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Daugavpils novada komanda, tās līdere – Olga Lakomko – Ulpe. Otro vietu ieguva Rēzeknes novads, labākā spēlētāja – Līga Ludborža. Savukārt trešās vietas ieguvējas – Dobele, komandas labākā spēlētāja - Līga Kokareviča.

Vīriešu grupā savu pārākumu pierādīja Lietuvas komanda “Energetikas”, iegūstot pirmo vietu turnīrā. Par labāko spēlētāju “Energetikas” komandā tika nominēts Mindaugas Geļžinis. Sudraba medaļas tika pasniegtas vietējai Daugavpils komandai, kuras labākais spēlētājs - Ainārs Turčinskis. Trešo vietu izcīnīja Liepājās komanda, labākais spēlētājs Sandis Kočetkovs.

Komandas, kas ierindojās pirmajā trijniekā tika apbalvotas ar attiecīgās vietas medaļām un kausiem. Kā arī tikai izcelti un apbalvoti ar piemiņas balvām visu komandu labākie spēlētāji.

Basketbola turnīra rīkotāji izsaka lielu pateicību visiem čempionāta dalībniekiem un atbalstītājiem.