Šobrīd Daugavpilī

Sportisks izaicinājums - ''Neatkarības misija'' Sporta ziņas

425
Sportisks izaicinājums - ''Neatkarības misija''

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas dienu, no 2021. gada 15. līdz 21. novembrim Daugavpils pilsētas teritorijā norisināsies īpašs notikums ‘’Neatkarības misija’’, ko organizē un vada Daugavpils pilsētas pāsvaldības iestāde ‘’Sporta pārvalde’’.

Pasākuma mērķis ir popularizēt aktīvu un sportisku dzīvesveidu, kā arī veicināt veselīgu un aktīvu laika pavadīšanu brīvā dabā.

Piedalīties akcijā aicināts ikviens interesets gan individuāli, gan veidojot komandas vienas mājsaimniecības ietvaros!

Neatkarības misija akcijas ietvaros tiek uzdots izpildīt 4 uzdevumus:

  1. Latvijas rakstu meklēšana - Katram dalībniekam tiks piedāvāts Stropu promenādē sameklēt Latvijas rakstu attēlus. 
  2. Latvijas zīmju (simbolu) izskriešana – Dalībnieks izveido savu maršrutu, kurā jāiezīmē vienu no Latvijas simboliem.
  3. Latvijas vārda salikšana – Dalībnieks izvēlas individuālu maršrutu Daugavpils cietokšņa ielās, kuros ietverts vismaz viens burts no spēles nosaukuma “LATVIJA” turklāt maršruta posmos jābūt iekļautiem dažādu ielu nosaukumiem un objektiem ar visiem 7 ielas nosaukumā esošajiem burtiem. Sastādot maršrutu, nav jāievēro spēles nosaukuma burtu secība.
  4. Latvijas vēstures faktu izzināšana – Dalībnieks izmantojot savu telefonu un QR koda lasītāju iziet izskriet organizatoru piedāvāto maršrutu, tādā veidā uzzinot Latvijas neatkarības vēstures faktus. Maršruta starts pie Daugavpils Ledus Halles (Stacijas iela 45A), nolasot QR kodu (kas atrodas kādā no Ledus halles logiem) dalībnieks uzzin faktu un mājienu par nākamā fakta atrašanās vietu (5 fakti).

Tiks izlozētas 3 balvas pasākuma dalībniekiem!

Rezultātus jāiesūta līdz 21.novembra plkst. 23:59 uz e-pastu edite.janene@daugavpils.lv Visi rezultāti tiks paziņoti 24. novembrī.

Vairāk nformācijas par izaicinājumiem un rezultātu nosūtīšanu var atrast nolikumā:NOLIKUMS