Šobrīd Daugavpilī

Pēdējie akcenti – noslēdzas lielās zāles remonts Bērnu un jaunatnes sporta skolā Sporta ziņas

234

Visu gadu Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolā Kandavas ielā 17A tika veikta seguma nomaiņa lielajā volejbola zālē un citi ar to saistīti darbi, lai uzlabotu apstākļus sportistu nodarbībām un varētu rīkot augsta līmeņa sacensības. Vecais segums tika nomainīts uz terafleksa segumu – elastīgu un izturīgu materiālu, kas ir ļoti piemērots tieši volejbolistiem.

Terafleksa seguma ieklāšana zālē kļuva iespējama, pateicoties Latvijas Volejbola federācijai, kas to agrāk izmantoja liela mēroga sacensību laikā. Sporta zālē Kandavas ielā šis materiāls tika ieklāts pastāvīgai izmantošanai. Šobrīd darbi laukumā ir gandrīz pabeigti – ir atlicis vien izveidot līniju marķējumu, uzstādīt grīdlīstes un volejbola tīklu. Pēc pandēmijas beigām tā būs lieliska dāvana volejbolistiem.

Bērnu un jaunatnes sporta skolas sporta bāze ir nozīmīga gan treniņu, gan sacensību norises vieta, jo līdz nesenam laikam šeit norisinājās dažāda līmeņa čempionāti, ieskaitot Latvijas un Baltijas līgas čempionātus un populārās Eiropas volejbola čempionāta atlases spēles junioriem. Tāpēc nākotnē ir plānots arī turpmāk attīstīt šo objektu, tai skaitā renovēt ģērbtuves un dušas telpas.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.