Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils Gada Sporta laureāti – piesaki savu pretendentu! Sporta ziņas

594
Daugavpils Gada Sporta laureāti – piesaki savu pretendentu!

Noslēdzot 2021.gadu aicinām sporta klubus, sporta skolas, sporta skolotājus līdz šī gada 30.decembrim pieteik apbalvojumam „Gada sporta laureāts” sportistus, trenerus, sporta skolotājus, sporta seniorus, paraolimpiskos sportistus.

Šogad sportisti tiks apbalvoti 13 nominācijās: Gada uzlecošā zvaigzne; Gada sportists; Gada sportiste; Gada paraolimpiskais sportists; Gada paraolimpiskā sportiste; Gada sporta seniors; Gada sporta seniore; Gada sporta komanda; Gada treneris/-e; Gada sporta skolotājs/-a; Gada sporta pasākums; Ieguldījums tautas sporta attīstībā; Balva par mūža ieguldījumu Daugavpils sportā.

Pretendenti nominācijām var būt sportisti un viņu treneri, kuri 2021.gada laikā ar augstiem rezultātiem izcēlušies valsts un starptautiska mēroga sacensībās un tie, kuri daudzu gadu garumā palīdz, popularizē un attīsta sportu Daugavpils pilsētā un ārpus tās.

Pieteikt kandidātus nominācijām var reģistrētas nevalstiskās un sporta organizācijas, valsts un pašvaldību institūcijas, pilsētas iedzīvotāji. Pieteikuma veidlapu un dokumentus skenētā veidā, kā arī papildus materiālus jāiesniedz uz e-pasta adresi: sport@daugavpils.lv ar norādi “Gada Sporta laureāts”, līdz 2021. gada 30.decembrim. Pieteikumi iesniedzami arī ar drošu elektronisko parakstu.                                                                                                 

Apbalvošanas ceremonija notiks saskaņā ar Valstī noteiktiem epidemioloģiskiem noteikumiem!

NOLIKUMS

PIETEIKUMA VEIDLAPA