Šobrīd Daugavpilī

Šovasar Daugavpilī atgriezīsies „Ghetto Games” sporta festivāls Sporta ziņas

905

Pēc trīs gadu pārtraukuma Daugavpilī atgriežas vērienīgs ielu sporta veidu un kultūras festivāls „Ghetto Games”. Lai gan iepriekš tika ziņots, ka festivāls tiks rīkots 11. jūnijā, organizatori nolēma mainīt norises laiku - „Ghetto Games” norisināsies 4. jūnijā, Daugavpils pilsētas svētku ietvaros.

Aizvadītajā nedēļā organizācijas pārstāvji viesojās vairākās Daugavpils skolās, lai kopīgi sāktu gatavoties šim grandiozajam sporta notikumam un mudinātu jauniešus piekopt aktīvu dzīvesveidu.

Līdzīgs pasākums Daugavpilī jau notika 2019.gadā. Taču, sniedzot ieskatu 2022.gada sporta karnevālā, organizatori uzsver, ka tas būs krietni plašāks par iepriekš rīkoto. Šoreiz “Ghetto Games” viesosies Daugavpilī ar jaunu konceptu, kur kopā ar jau ierastajām sacensībām uz īpašas skatuves notiks aizraujošs 10 stundu šovs, kas sola sagādāt daudz pārsteigumu. Visas dienas garumā ir paredzēta izklaides programma, tiešraide uz lielā ekrāna, konkursi skatītājiem, sacensības komandām un individuālajiem dalībniekiem, kā arī citas izklaides DJ pavadībā.

„Ghetto Games” šobrīd ir viena no lielākajām jauniešu ielu sporta un kultūras kustībām Latvijā un Austrumeiropā, kas katru gadu pulcē vairāk nekā 10 000 dalībnieku un 300 000 sekotāju medijos un sociālajos tīklos. Plašāka informācija ir pieejama oficiālajā "Ghetto Games" mājaslapā www.ghetto.lv

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas pašvaldības Komunikācijas nodaļa.